Проведено позачергове засідання робочої групи з планування природоохоронних заходів обласного фонду ОНПС
24 вересня заступник голови обласної ради Арсен Дідур провів позачергове засідання робочої групи з планування природоохоронних заходів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області.
На минулому засіданні на розгляд було винесено пропозицію про включення до переліку видатків напрямку використання коштів «Розроблення документації із землеустрою по встановленню в натурі прибережних захисних смуг».
Заслухавши аргументовану доповідь директорки Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської ОДА Катерини Сахневич та її заступника – начальника управління природоохоронних програм та оцінки впливу на довкілля Василя Новака, детально проаналізувавши дану пропозицію, члени робочої групи дійшли висновку щодо недоцільності включення даного напрямку використання коштів до переліку видатків 2020 року.
За пропозицією начальника Деснянського басейнового управління водних ресурсів Наталії Грудницької та в.о. начальника Державної екологічної інспекції у Чернігівській області Валентини Дзюби, враховуючи проблему недоотримання планових надходжень до ОФОНПС у 2020 році, даний напрямок використання коштів природоохоронного фонду заплановано включити до переліку видатків на 2021 рік.
Також в ході засідання членами робочої групи було одностайно підтримано внесення пропозицій до основного та додаткового переліку видатків обласного фонду ОНПС на 2020 рік, що були розглянуті на попередньому засіданні.
Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради
Останні новини Чернігівщини
Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38
21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.
ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16
21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.
Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32
У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.
У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45
Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).
Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17
Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.