Більше 30 тисяч працюючих осіб Чернігівщини отримали допомогу по тимчасовій непрацездатності
За вісім місяців поточного року допомогу по тимчасовій непрацездатності (в тому числі: ізоляція від COVID-19), згідно прийнятих заяв - розрахунків страхувальників, отримали 30 504 працюючих громадян (застрахованих осіб) Чернігівщини на загальну суму 117,3 млн гривень.
За час тимчасової непрацездатності внаслідок хвороби, травми, догляду за хворим членом родини або ізоляції від COVID-19, Фонд соціального страхування України компенсує втрачений дохід.
Фінансування відповідної допомоги сьогодні здійснюється ФССУ в оперативному режимі - для забезпечення більшого соціального захисту у період карантину, кошти направляються Фондом упродовж одного робочого дня з моменту прийняття заяви-розрахунку від роботодавця.
Слідкувати за станом усіх виплат від ФССУ застраховані особи можуть у телеграм-каналі, де в оперативному режимі оновлюється інформація про здійснене фінансування: https://t.me/socialfund.
Прес-служба управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.
11 березня: цей день в Україні і світі 09:02
День 1477 Російська агресія - Day 1477 Russian aggression
Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).
На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19
Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.