Поліція Чернігова не виявила жодних вибухових предметів на Красній площі
Нині поліцейські встановлюють особу, що зробила неправдиве повідомлення про замінування.

Сьогодні, близько 15-ї, до поліції зателефонував чоловік та повідомив, що заклав вибухівку на Красній площі і утримує заручників.
На місце події негайно прибули вибухотехніки, кінологи з собакою, слідчо-оперативна група та керівництво поліції Чернігова.
Поліція перевірила Красну площу та всі прилеглі до неї вулиці та будівлі. За допомогою працівників аварійної бригади «Чернігівводоканалу» поліцейським вдалося обстежити навіть каналізаційні колодязі. Поліцейські не виявили жодних вибухових пристроїв чи небезпечних предметів.
Відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 259 Кримінального кодексу України (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності).
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до шести років.
Триває досудове розслідування.
Поліція Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Хвилина мовчання у Чернігові відтепер лунає в чотирьох мікрорайонах міста 08:47
У чотирьох мікрорайонах Чернігова щоранку о 9:00 годині відтепер оголошується загальнонаціональна хвилина мовчання.

15 жовтня: цей день в Україні і світі 08:15
День 1330 Російська агресія - Day 1330 Russian aggression
Поліція Чернігівщини спільно з СБУ затримала групу наркодилерів та ліквідувала лабораторію з виробництва психотропів промислових масштабів 18:24
Поліцейські Чернігівщини спільно з СБУ припинили діяльність потужної нарколабораторії, де наркоділки виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту по всій території України.
Чернігівські спортсмени вибороли золото і бронзу на студентському чемпіонаті України з боксу 17:29
З 05 до 10 жовтня у Києві відбувся чемпіонат України з боксу серед студентів на честь воїнів 3-го Армійського Корпусу.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 16:52
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.