Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 червня, 18:25:37

У Чернігівській області виявлено 49 нових випадків COVID-19, з них 19 у Чернігові

19.09.2020   14:45Агенцiя

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 19 вересня в області зафіксовано 49 нових випадків COVID-19.

ЛР-тест підтвердив діагноз COVID-19 у 19 чернігівців, у десяти жителів Носівського, у шести з Чернігівського та трьох з Бобровицького районів. Захворіли двоє ніжинців, по двоє мешканців з Козелецького та Борзнянського районів. По одному випадку захворювання зафіксовано у Ріпкинському, Прилуцькому, Ніжинському, Ічнянському і Бахмацькому районах.

Зафіксовано ще один летальний випадок. Від COVID-19 померла 72-річна жінка з Чернігова, вона мала супутні патології, які ускладнили перебіг хвороби. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлої.

Загалом на Чернігівщині 3202 випадки інфікування COVID-19, з них:
– 1460 пацієнтів одужало;
– 1501 — лікується амбулаторно;
– 183 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 48 летальних випадків;
– 10 померлих осіб із супутнім діагнозом COVID-19.

За минулу добу проведено 538 ПЛР-досліджень та 311 ІФА-тестів.

- У п'ятницю за результатами засідання Державної та регіональної комісій ТЕБ та НС стало відомо, що Бобровицький район вийшов із «червоної» зони карантину, тут можуть відновлювати навчання, знімаються обмеження по роботі громадського транспорту. У «помаранчевій» зоні: Борзнянський, Куликівський та Ніжинський райони, у «жовтій»: міста - Чернігів та Прилуки, райони - Бахмацький, Ічнянський, Козелецький, Прилуцький, Сновський, Срібнянський, Талалаївський, Чернігівський.  Залишаються за рішенням Державної комісії від 10 вересня у "червоній зоні" Ніжин та Носівський район,  - зазначив Андрій Подорван, заступник голови Чернігівської ОДА.

 

Останні новини Чернігівщини

Патрульні перевірили повідомлення щодо ймовірно озброєного чоловіка 17:43

Сьогодні, близько 12-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення від громадянки про те, що вулицею Олега Міхнюка рухається чоловік, який тримає у руках предмет, схожий на зброю.

Менеджмент та партнерство: новий вектор розвитку професійної освіти 17:11

Сучасні виклики ринку праці спонукають освіту трансформуватися та ефективно взаємодіяти з міжнародними партнерами та провідними роботодавцями.

Неправдивий виклик — не розвага 16:35

Учора, близько 20-ї години, до нас надійшло повідомлення про вбивство на вулиці Слобідській — чоловік заявив, що вбив водія таксі.

9 років ув’язнення за незаконний збут психотропних речовин: апеляційний суд залишив вирок без змін 16:13

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд залишив без змін вирок суду першої інстанції, яким визнано винним раніше судимого 25-річного мешканця міста Бахмач у придбанні, зберіганні з метою збуту та збуті особливо небезпечних психотропних речовин в особливо великих розмірах (ч. ч. 2, 3 ст. 307 КК України).

Регіональний план управління відходами: про розвиток в області інфраструктури сортування та переробки сміття – на брифінгу в ОВА 15:18

Реалізація Регіонального плану управління відходами дозволить громадам Чернігівщини розвивати інфраструктуру сортування та оброблення відходів. Це значно зменшить навантаження на довкілля.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини