За нанесення тілесних ушкоджень працівнику ізолятору тимчасового тримання – 3 роки позбавлення волі
Козелецьким відділом Ніжинської місцевої прокуратури забезпечено підтримання публічного обвинувачення щодо особи, якій інкриміновано вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 345 Кримінального кодексу України.
Прокурором доведено, що обвинувачений у вбивстві та розбійному нападі заподіяв працівнику ізолятору тимчасового тримання, який виконував обов’язки по забезпеченню конвоювання спецконтингенту, тілесні ушкодження у вигляді двох поверхневих різаних ран.
Вказане сталося під час проведення підготовчого судового засідання в Козелецькому районному суді.
Відтак, 16 вересня 2020 року Носівський районний суд Чернігівської області ухвалив вирок, яким засудив громадянина Азербайджанської Республіки за вчинений злочин та призначив покарання у виді 3 років позбавлення волі.
Наразі вирок законної сили не набрав.
Пресслужба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23
Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.
СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19
Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.
48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16
Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.
Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06
У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.
У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04
У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.