Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 24 січня, 14:12:16

Відбулося засідання робочої групи з планування природоохоронних заходів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища

18.09.2020   10:40Агенцiя

17 вересня заступник голови обласної ради Арсен Дідур провів чергове засідання робочої групи з планування природоохоронних заходів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області.

В ході засідання розглянуто пропозиції обласної державної адміністрації щодо внесення змін до основного та додаткового переліку видатків обласного фонду ОНПС на 2020 рік.

Також робоча група підтримала пропозицію перерозподілу коштів за напрямком «Виготовлення проектів землеустрою щодо встановлення меж водоохоронних та прибережних захисних смуг» зокрема, на території Менського, Новгород-Сіверського та інших районів.

Після обговорення та внесення низки уточнень члени робочої групи прийняли рішення рекомендувати дані пропозиції для розгляду на засіданнях постійних комісій обласної ради. Остаточно ж затвердити зміни до переліку видатків мають депутати під час чергового засідання сесії.

Останні новини Чернігівщини

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01

З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.

Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56

22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.

Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54

Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.

Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52

Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51

У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини