Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 21 лютого, 00:30:52

У Чернігові один клас ЗНЗ №3 переведений на дистанційне навчання

17.09.2020   16:33Агенцiя

17 вересня під час засідання виконавчого комітету Чернігівської міської ради обговорили низку окремих питань життєдіяльності міста, одне з яких стосувалося стану захворюваності на COVID-19.

За словами чернігівського міського голови Владислава Атрошенка, вчора ввечері стало відомо, що один учень 10-го класу загальноосвітньої школи №3 захворів на коронавірусну інфекцію. У цьому класі навчається загалом 31 учень. Відсьогодні всі вони відправлені на самоізоляцію і переведені на дистанційну форму навчання.

- Зараз ми зобов’язані встановити коло контактних осіб. Відповідно і вчителі попадають у коло контактних. Загальна кількість вчителів у цій школі – 96, з них: 28 вже зараз знаходяться на лікарняному через різні захворювання, 3 з яких - у інфекційному відділенні саме з COVID-19, - повідомив він.

Міський голова також додав, що у даному 10-му класі загалом викладає 18 вчителів, з них: 7 – на лікарняному, включаючи один підтверджений випадок COVID-19, та ще два, по яким очікуються результати тестування на наявність цієї хвороби.

Тобто, якщо виокремити 24 вчителя початкових класів, наразі для навчання учнів старшого віку у школі із загальної кількості залишається тільки 44 вчителя.

- Такій кількості вчителів дуже важко забезпечити навчальний процес у звичайному режимі, - підкреслив Владислав Атрошенко.

Начальник управління освіти міської ради Василь Білогура зазначив, що вчора були проведені консультації з освітянами з інших областей, де вже багато класів відправлені на самоізоляцію. Наразі тільки один клас третьої школи працює дистанційно, всі інші діти навчаються у звичайному режимі. Вчителі, які приходять на роботу, знаходяться під наглядом медичного працівника, а також дотримуються всіх рекомендованих заходів безпеки. Якщо позитивні випадки будуть і надалі підтверджуватися, то карантинні заходи тоді будуть посилюватися. Станом на зараз ситуація контрольована, і надалі рішення прийматимуться по ситуації.

- За подібних обставин ми просто фізично будемо змушені переходити на дистанційну форму навчання в окремих освітніх закладах. Зараз ми попереджаємо батьків про це. У нас вже є приклад третьої школи, де майже половина вчителів хворіють. Я ще раз прошу всіх чернігівців дотримуватися карантинних заходів. Хвороба реально проходить дуже важко, хворіють і молоді люди, і спортсмени. Хвороба виснажує навіть фізично здорових людей,- підкреслив міський голова.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває»

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45

20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.

Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39

До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35

Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.

20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30

День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01

Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини