Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 19 квітня, 13:22:00

У Прилуцькому районі на капремонті Н-07 Київ - Суми регенерують основу дороги

15.09.2020   08:40Агенцiя

У Прилуцькому районі біля села Боршна на ділянці капітального ремонту дороги Н-07 Київ - Суми - Юнаківка (км 152 + 000 — км 161 + 300) розпочато регенерацію конструктивних шарів дорожнього одягу.

Працює спеціальна важка техніка. По завершенню цих робіт на нову основу укладатимуть асфальтобетон.

У 2020 році у Чернігівській області капітально ремонтується ділянка протяжністю 9 кілометрів. Покриття та основу дорожнього одягу буде приведено до сучасних норм навантаження, підвищено міцність конструктиву, стабілізовано пучиноутворюючі ґрунти, буде зроблено водовідвід с проїзної частини, відремонтовано водопропускні труби, облаштовано засоби організації безпеки дорожнього руху.

Також у 2020 році у Чернігівській області буде проведено реконструкцію чотирьох мостових переходів: два мости через річку Удай (км 148, км 161), один міст через річку Лисогір (км 188) та один шляхопровід (км 139).
Підрядна організація – ТОВ «ШБУ-77».

Дорога Н-07 Київ – Суми – Юнаківка забезпечує транспортний зв'язок міста Київ з північно-східною частиною України, проходить через Київську, Чернігівську і Сумську області.
Ділянка по території Чернігівської області має протяжність 142,8 км. Побудована у 1965–1980 роках за параметрами ІІІ технічної категорії. Має конструкцію дорожнього одягу на 78,4 км з цементобетону на основі з піску та на 64,4 км з чорного щебеню на дьогтеґрунтовій або щебеневій основі, місцями з верхнім шаром з асфальтобетону. На автодорозі знаходиться 9 мостів загальною довжиною 443 п.м., у тому числі 2 шляхопроводи через залізницю (124 п.м).Темпи появи фактичних руйнувань на всій протяжності дороги одностайно говорять про втрату дорожнім одягом несучої здатності.
Постійно виникають нові руйнування дорожнього одягу (на цементобетонному покритті - руйнування окремих плит та їх частин, поперечних швів, місцями суцільні сітки тріщин, на асфальтобетонному та чорнощебеневому – великі ділянки пучиноутворення, колійність, напливи, суцільні сітки тріщин, суцільні сліди ямкового ремонту). Все це негативно впливає на безпеку дорожнього руху та комфортність проїзду на дорозі. Штучні споруди не відповідають нормативним вимогам по габаритам та вантажопідйомності, мають часткові руйнування конструктивних частин і потребують перебудови.


Капітальний ремонт проводиться в рамках реалізації державного інвестиційного проєкту «Приведення стану автомобільних доріг транспортного сполучення Київ — Суми — Харків (в межах Чернігівської та Сумської областей) до сучасних технічних вимог». Щодо ремонту чернігівської ділянки у 2018-2019 роках проводилась розробка проектної документації та проходження експертизи. Станом на 2020 рік проекти на капітальний ремонт ділянки по території Чернігівської області готові на 100%. Ремонтується перша ділянка протяжністю 9 км та реконструюються чотири мости. У 2021 капітальний ремонт планується продовжити.

За амбітним планом Укравтодору, у 2020 році у Чернігівській області ремонтами планується охопити 196 км доріг державного значення.
 

Останні новини Чернігівщини

Повністю сформована мережа служб у справах дітей області у територіальних громадах

Повністю сформована мережа служб у справах дітей області у територіальних громадах 13:15

Рішення в інтересах дітей ухвалили 16 квітня депутати Киселівської сільської ради. Відтепер на території громади буде працювати служба у справах дітей, яка опікуватиметься правами та інтересами близько 700 дітей та підлітків, серед яких 13 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Ще 10 кілометрів дороги н-07 ремонтуємо від Охіньок в сторону Срібного

Ще 10 кілометрів дороги н-07 ремонтуємо від Охіньок в сторону Срібного 13:00

Це ще одна ділянка капітального ремонту дороги Н-07 Київ - Суми - Юнаківка, де вже приступили до проведення дорожніх робіт. По Охінькам почали укладати вирівнюючий шар нового покриття.

Віковий склад наречених області. ДОВІДКА

Віковий склад наречених області. ДОВІДКА 12:57

У 2020 році на Чернігівщині було створено 3,7 тис. нових сімей.

Кордон за тиждень. Офіційно

Кордон за тиждень. Офіційно 12:53

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:44

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 18 квітня по 8:00 19 квітня 2021 року.