Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 вересня, 09:38:16

У Прилуцькому районі на капремонті Н-07 Київ - Суми регенерують основу дороги

15.09.2020   08:40Агенцiя

У Прилуцькому районі біля села Боршна на ділянці капітального ремонту дороги Н-07 Київ - Суми - Юнаківка (км 152 + 000 — км 161 + 300) розпочато регенерацію конструктивних шарів дорожнього одягу.

Працює спеціальна важка техніка. По завершенню цих робіт на нову основу укладатимуть асфальтобетон.

У 2020 році у Чернігівській області капітально ремонтується ділянка протяжністю 9 кілометрів. Покриття та основу дорожнього одягу буде приведено до сучасних норм навантаження, підвищено міцність конструктиву, стабілізовано пучиноутворюючі ґрунти, буде зроблено водовідвід с проїзної частини, відремонтовано водопропускні труби, облаштовано засоби організації безпеки дорожнього руху.

Також у 2020 році у Чернігівській області буде проведено реконструкцію чотирьох мостових переходів: два мости через річку Удай (км 148, км 161), один міст через річку Лисогір (км 188) та один шляхопровід (км 139).
Підрядна організація – ТОВ «ШБУ-77».

Дорога Н-07 Київ – Суми – Юнаківка забезпечує транспортний зв'язок міста Київ з північно-східною частиною України, проходить через Київську, Чернігівську і Сумську області.
Ділянка по території Чернігівської області має протяжність 142,8 км. Побудована у 1965–1980 роках за параметрами ІІІ технічної категорії. Має конструкцію дорожнього одягу на 78,4 км з цементобетону на основі з піску та на 64,4 км з чорного щебеню на дьогтеґрунтовій або щебеневій основі, місцями з верхнім шаром з асфальтобетону. На автодорозі знаходиться 9 мостів загальною довжиною 443 п.м., у тому числі 2 шляхопроводи через залізницю (124 п.м).Темпи появи фактичних руйнувань на всій протяжності дороги одностайно говорять про втрату дорожнім одягом несучої здатності.
Постійно виникають нові руйнування дорожнього одягу (на цементобетонному покритті - руйнування окремих плит та їх частин, поперечних швів, місцями суцільні сітки тріщин, на асфальтобетонному та чорнощебеневому – великі ділянки пучиноутворення, колійність, напливи, суцільні сітки тріщин, суцільні сліди ямкового ремонту). Все це негативно впливає на безпеку дорожнього руху та комфортність проїзду на дорозі. Штучні споруди не відповідають нормативним вимогам по габаритам та вантажопідйомності, мають часткові руйнування конструктивних частин і потребують перебудови.


Капітальний ремонт проводиться в рамках реалізації державного інвестиційного проєкту «Приведення стану автомобільних доріг транспортного сполучення Київ — Суми — Харків (в межах Чернігівської та Сумської областей) до сучасних технічних вимог». Щодо ремонту чернігівської ділянки у 2018-2019 роках проводилась розробка проектної документації та проходження експертизи. Станом на 2020 рік проекти на капітальний ремонт ділянки по території Чернігівської області готові на 100%. Ремонтується перша ділянка протяжністю 9 км та реконструюються чотири мости. У 2021 капітальний ремонт планується продовжити.

За амбітним планом Укравтодору, у 2020 році у Чернігівській області ремонтами планується охопити 196 км доріг державного значення.
 

Останні новини Чернігівщини

Чергова спроба підкупити прикордонника закінчилася кримінальною справою

Чергова спроба підкупити прикордонника закінчилася кримінальною справою 09:20

Надвечір 22 вересня в міжнародний автомобільний пункт пропуску «Сеньківка» пішки з території РФ прибув 57-річний громадянин Росії.

Більше 30 тисяч працюючих осіб Чернігівщини отримали допомогу по тимчасовій непрацездатності

Більше 30 тисяч працюючих осіб Чернігівщини отримали допомогу по тимчасовій непрацездатності 09:07

За вісім місяців поточного року допомогу по тимчасовій непрацездатності (в тому числі: ізоляція від COVID-19), згідно прийнятих заяв - розрахунків страхувальників, отримали 30 504 працюючих громадян (застрахованих осіб) Чернігівщини на загальну суму 117,3 млн гривень.

Лісову галузь Чернігівщини очолив Сергій Аніщенко

Лісову галузь Чернігівщини очолив Сергій Аніщенко 08:53

23 вересня в актовій залі Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства відбулося представлення нового начальника ЧОУЛМГ. Ним став колишній директор ДП «Городнянське лісове господарство» Сергій Михайлович Аніщенко.

Засуджено двох осіб, які незаконно заволоділи транспортним засобом та викрали автомобільний компресор

Засуджено двох осіб, які незаконно заволоділи транспортним засобом та викрали автомобільний компресор 08:45

Під процесуальним керівництвом Прилуцької місцевої прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за обвинуваченням двох раніше неодноразово судимих громадян у вчиненні кримінальних правопорушень передбачених ч. 2 ст. 289 та ч. 2 ст. 185 КК України.

Сплачено близько 10,5 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску

Сплачено близько 10,5 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 08:33

Платниками податків Чернігівського регіону протягом 8 місяців поточного року до бюджетів усіх рівнів сплачено понад 7 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.