На пологовому будинку у Чернігові з’явився ще один мурал
Завершуються роботи з комплексної термомодернізації будівлі пологового будинку у Чернігові.
Це результат участі нашого міста в проєкті «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях», який реалізується Німеччиною в Україні через німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ. Основні роботи розпочали ще торік, і продовжували їх навіть узимку. В першу чергу зробили утеплення труб опалювальної системи, фасаду будівлі та цоколю нижче нульового рівня. Також частково замінили вікна та дверні блоки, повністю модернізували теплові пункти.
Змінилася і кольорова палітра споруди – вона стала більш яскравою, на будівлі з’явилися два мурали. За словами заступника начальника управління капітального будівництва міськради Олександра Макарова, виконано великий обсяг робіт: з міського бюджету на суму близько 25 мільйонів гривень, 300 тисяч євро надали німецькі партнери.
- У нас залишились роботи, які підрядник зобов'язується виконати до 30 вересня, це роботи по ґанкам. Частково буде зроблено благоустрій території, це роботи які будуть зроблені за проєктом, - повідомив Олександр Макаров.
За ініціативи Чернігівського міського голови Владислав Атрошенка на будівлі пологового будинку зробили другий мурал над центральним входом до будівлі.
Макет другого муралу розробив стрітарт-художник Дмитро Адеріхо. За його словами, цю роботу він вже завершує, і загалом задоволений своїм витвором, над яким працював півтора тижні.
На території полового будинку в наступному році виконуватимуться також ландшафтні роботи. Тут планують реконструювати зону відпочинку та влаштувати паркінг. Відповідний проєкт Бюджету участі вже поданий та допущений робочою групою до загальноміського голосування.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:07
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.
“Jazz-Куліса” до Міжнародного дня джазу 09:13
В останній день квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день джазу. У межах творчого проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” джаз-бенд “BissQuit” 28 квітня 2026 року представив глядачам яскраву і видовищну концертну програму, присвячену цьому дню.
Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною в Чернігові 09:10
28 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з мікрорайонів Чернігова виявлено вбиту собаку.
Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів 09:09
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із австрійськими парламентарями і дипломатами. У складі делегації – представники різних політичних сил, а також – посольства. Гості відвідали Ягідне. Показали їм і наслідки російських ударів по Чернігову.
Безбар’єрність як стандарт: досвід закладів культури Чернігівщини 09:07
Про розвиток безбар’єрності в культурній сфері області говорили сьогодні на брифінгу в медіацентрі Чернігівської ОВА.