Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 8 березня, 02:52:05

Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу "Регіональний ландшафтний парк "Ялівщина"

14.09.2020   11:44Агенцiя

10 вересня відбулося перше засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» Чернігівської обласної ради.

Правові підстави проведення конкурсу:
    Розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації від 02.09.2020 № 458 «Про оголошення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» Чернігівської обласної ради»;
    Рішення конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» Чернігівської обласної ради від 10.09.2020 № 1.

Вимоги до кандидатів:

    громадянство України;
    вільне володіння українською мовою;
    повна вища освіта екологічного, біологічного або географічного спрямування (відповідно до частини першої статті 12 Закону України «Про природно-заповідний фонд України»);
    мати перспективний план розвитку регіонального ландшафтного парку «Ялівщина» та пропозиції щодо управління комунальним закладом.

Перелік документів, що подаються для участі в конкурсному відборі:
1. Письмова заява про участь у конкурсному відборі.
2. Біографічна довідка (резюме) у довільній формі.
3. Копія документів про освіту (з додатками).
4. Копія паспорта громадянина України.
5. Письмова згода на збір, обробку та оприлюднення персональних даних.
6. Копія трудової книжки.
7. Електронна декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2019 рік.
8. Перспективний план розвитку регіонального ландшафтного парку «Ялівщина» та пропозиції щодо управління комунальним закладом.
9. Інші документи (за бажанням).

Основні напрямки діяльності на посаді директора комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» Чернігівської обласної ради:
    Збереження та відтворення цінних природних та історико-культурних комплексів та природних об’єктів.
    Організація, розроблення та впровадження наукових рекомендацій з питань охорони навколишнього природного середовища, природних ресурсів, ландшафтного та біологічного різноманіття.
    Створення умов для організованого туризму, відпочинку та інших видів рекреаційної діяльності в природних умовах з додержанням режиму охорони заповідних комплексів та об’єктів.
    Проведення екологічної освітньої-виховної роботи.
    Організаційно-адміністративна робота, відповідно до Положення про комунальний заклад «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» Чернігівської обласної рад та чинного законодавства.
    Зв’язки з громадськістю.

Документи для участі у конкурсі приймаються Департаментом екології та природних ресурсів ОДА протягом 15 календарних днів з наступного після дати оприлюднення цього оголошення за адресою: м. Чернігів, проспект Миру, 14, кабінет № 406, електронна адреса: deko_post@cg.gov.ua .

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном (0462) 674-872 (головний спеціаліст з питань персоналу Департаменту екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації – Трикашна Тетяна).

Останні новини Чернігівщини

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен 14:56

Вміння спілкуватися та правильно висловлювати свої думки так чи інакше впливає на стосунки. Не важливо з ким ви спілкуєтесь, а важливо як ви вмієте знаходити підходи до кожного.

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі 14:36

Дірочки на млинцях, приготованих на кефірі, з’являються через те, що кисломолочний напій взаємодіє з содою. В результаті виділяються бульбашки, що розпушують тісто та роблять його повітряним, пористим.

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня 14:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 8 по 14 березня 2021 року

7 березня - у 321 році за указом римського імператора Костянтина I неділю було оголошено вихідним днем

7 березня - у 321 році за указом римського імператора Костянтина I неділю було оголошено вихідним днем 09:43

Вісьмома роками раніше він уперше дозволив вільне сповідання християнства. Жодне розпорядження влади в історії не дотримувалося з таким задоволенням, як едикт Костянтина.