Укрзалізниця закрила посадку на шести станціях Чернігівщини через COVID-19
Акціонерне товариство "Українська залізниця" з 14 вересня припиняє продаж квитків з шести залізничних станцій у регіонах, які за рішенням Державної комісії вони потрапили до "червоної зони" за рівнем поширення коронавірусу.

Як повідомили у пресслужбі перевізника, з 00:01 14 вересня закриють продаж квитків із залізничних станцій: Ніжин, Носівка, Волочиськ, Чоп, Ларга та Славута-1 на поїзди:
№ 81/82 Київ — Ужгород;
№ 136/135 Снятин — Одеса — Чернівці;
№ 122/121 Миколаїв — Рівне;
№ 88/87 Ковель — Новоолексіївка;
№ 108/107 Одеса — Ужгород;
№ 110/109 Львів — Херсон;
№ 779/780 Суми — Київ, Вінниця;
№ 786/785 Київ — Шостка;
№ 774/773 Київ — Шостка;
№ 45/46 Ужгород — Лисичанськ;
№ 98/97 Ковель — Київ;
№ 43/44 Галич — Київ — Івано-Франківськ;
№ 601/602 Львів — Тячів;
№ 117/118 Київ — Чернівці.
У пресслужбі перевізника також наголосили, що на зазначених станціях у потяги не впускатимуть пасажирів. Можна буде лише вийти.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42
Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.
Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10
Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.
У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47
На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.
У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07
Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.
Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).