Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 26 вересня, 22:51:43

Відбулося позачергове засідання комісії з питань нагородження Почесною відзнакою обласної ради "За мужність і вірність Україні"

11.09.2020   10:06Агенцiя

10 вересня перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук провів позачергове робоче засідання комісії, яку очолює, з питань нагородження Почесною відзнакою Чернігівської обласної ради «За мужність і вірність Україні».

Приводом для нинішнього зібрання комісії, яка 25 серпня на своєму черговому засіданні розглянула біографії та характеристики кількох десятків загиблих на Східному фронті воїнів-земляків, затвердивши їх список до нагородження Почесною відзнакою вищого органу публічної влади Придесення, послужив лист Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації.

Керівництво структурного підрозділу ОДА вийшло на робочу комісію з пропозицією доповнити пункт 1.6. Положення про нагородження Почесною відзнакою Чернігівської обласної ради «За мужність і вірність України» словами: «а також осіб, яким відповідно до вимог чинного законодавства України відмовлено у призначенні одноразової грошової допомоги у зв'язку із загибеллю/смертю під час виконання бойового завдання».

З цієї нагоди, на початку засідання членів комісії було поінформовано, що в пункті 1.3. вищезазначеного Положення для встановлення Почесної відзнаки перелік осіб визначено більш розширено, ніж у запропонованому Департаментом варіанті. Також, як було далі зазначено, після внесення змін до Положення пропонується переглянути списки раніше затверджених кандидатів на нагородження Почесною відзнакою (але цю пропозицію присутній на засіданні керівник Департаменту і представник комісії Сергій Болдирев зняв із голосування)

Відбулося гаряче обговорення, порушеної структурним підрозділом ОДА пропозиції, в результаті чого в ході відкритого голосування членами комісії вона була не прийнята. Отож Положення про нагородження Почесною відзнакою Чернігівської обласної ради «За мужність і вірність України» залишається без змін.

Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 85 нових випадків COVID-19

Виявлено 85 нових випадків COVID-19 17:38

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 26 вересня в області зафіксовано 85 нових випадків COVID-19.

Відбулась презентація книги

Відбулась презентація книги "Волонтерські щоденники" 14:57

Вперше в Україні, в Чернігові, в приміщенні Чернігівського обласного молодіжного центру відбулась презентація книги Євгена Зінича «Волонтерські щоденники».

До Дня машинобудівника. СТАТИСТИКА

До Дня машинобудівника. СТАТИСТИКА 14:03

На підприємствах машинобудування зайнято понад 3 тис. осіб, що становить 10% від усіх зайнятих у промисловості області.

"Майська ніч" знову на чернігівській сцені 13:56

Для Чернігівського театру здавна стало доброю традицією у кожному театральному сезоні представляти глядачеві нову виставу за творами класиків вітчизняної драматургії.

Тренуємось заповнювати бюлетень. ВІДЕО 13:35

Громадянська мережа ОПОРА.