Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 січня, 14:48:54

Відбулося позачергове засідання комісії з питань нагородження Почесною відзнакою обласної ради "За мужність і вірність Україні"

11.09.2020   10:06Агенцiя

10 вересня перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук провів позачергове робоче засідання комісії, яку очолює, з питань нагородження Почесною відзнакою Чернігівської обласної ради «За мужність і вірність Україні».

Приводом для нинішнього зібрання комісії, яка 25 серпня на своєму черговому засіданні розглянула біографії та характеристики кількох десятків загиблих на Східному фронті воїнів-земляків, затвердивши їх список до нагородження Почесною відзнакою вищого органу публічної влади Придесення, послужив лист Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації.

Керівництво структурного підрозділу ОДА вийшло на робочу комісію з пропозицією доповнити пункт 1.6. Положення про нагородження Почесною відзнакою Чернігівської обласної ради «За мужність і вірність України» словами: «а також осіб, яким відповідно до вимог чинного законодавства України відмовлено у призначенні одноразової грошової допомоги у зв'язку із загибеллю/смертю під час виконання бойового завдання».

З цієї нагоди, на початку засідання членів комісії було поінформовано, що в пункті 1.3. вищезазначеного Положення для встановлення Почесної відзнаки перелік осіб визначено більш розширено, ніж у запропонованому Департаментом варіанті. Також, як було далі зазначено, після внесення змін до Положення пропонується переглянути списки раніше затверджених кандидатів на нагородження Почесною відзнакою (але цю пропозицію присутній на засіданні керівник Департаменту і представник комісії Сергій Болдирев зняв із голосування)

Відбулося гаряче обговорення, порушеної структурним підрозділом ОДА пропозиції, в результаті чого в ході відкритого голосування членами комісії вона була не прийнята. Отож Положення про нагородження Почесною відзнакою Чернігівської обласної ради «За мужність і вірність України» залишається без змін.

Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

Голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко готова виступити перекладачем з

Голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко готова виступити перекладачем з "чиновницької" мови на "підприємницьку" 14:46

Чернігівська облдержадміністрація готова виступати партнером для підприємницьких та бізнесових кіл області. Єдина умова – робота в рамках законодавчого поля, забезпечення гідних умов праці для робітників, прозора робота та діяльність на розвиток території.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 14:34

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Ґвалтівника засуджено до 15 років позбавлення волі

Ґвалтівника засуджено до 15 років позбавлення волі 12:36

За принципової позиції ювенальних прокурорів Бахмацької місцевої прокуратури у суді доведено винуватість жителя області 1968 року народження у вчиненні злочинів, передбаченого ч. 4 та ч. 6 ст. 152 КК України.

Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 5 пожеж

Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 5 пожеж 12:15

За минулу добу підрозділи У ДСНС України у Чернігівській області 5 разів залучались до ліквідації пожеж, з яких 1 в житловому секторі, 1 на транспорті, 1 сміття та 2 інші.

Уряд затвердив постанову про доступну іпотеку в межах 7% річних

Уряд затвердив постанову про доступну іпотеку в межах 7% річних 12:08

На виконання завдання Президента України Володимира Зеленського Кабінет Міністрів затвердив постанову про здешевлення вартості іпотечних кредитів.