Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 серпня, 23:01:25

Кращий тактичний медик Збройних Сил України служить у ССпО

11.09.2020   09:19Агенцiя

10 вересня на Чернігівщині відбувся фінал конкурсу (змагання) на кращого фахівця з тактичної медицини Збройних Сил України.

Зокрема, під час конкурсу дев’ять найкращих військовослужбовців-медиків Сухопутних військ, Військово-Морських Сил, Повітряних Сил, Десантно-штурмових військ та Сил Спеціальних операцій Збройних Сил України  продемонстрували свої теоретичні та практичні знання та навички.

Випробовування проходили у кілька етапів. Індивідуальні знання та навички кожного учасника конкурсу оцінювались відповідно до сучасних загальновизнаних правил надання допомоги постраждалому в умовах бойових дій.

- Сьогодні відбулась практична частина фінальних змагань на кращого фахівця з тактичної медицини Збройних Сил України. Конкурсанти демонстрували виконання практичних навичок із надання тактичної медичної допомоги на полі бою та проходження смуги перешкод, - зазначив головний старшина Командування медичних сил Збройних Сил України Андрій Бубович.

Під час проходження смуги перешкод, яка максимально наближена  до бойових умов, військовослужбовці надають допомогу під вогнем в укритті та евакуюють пораненого до санітарного транспорту.

Загалом конкурс включав у себе збирання-розбирання автомата АК-74, проходження виснажливої смуги перешкод та оцінювання учасників на етапі домедичної допомоги.
Перемогу у запеклій боротьбі здобув представник Сил спеціальних операцій Збройних Сил України, друге місце посів представник Командування морської піхоти ЗС України, а третім став представник Командування Сухопутних військ Збройних Сил України.
Командування Сил спеціальних операцій ЗС України
Командування морської піхоти
Сухопутні війська ЗС України

Навчальний центр "Десна" - Прес-служба Командування Медичних сил Збройних Сил України

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54

З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.

Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02

Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини