Ніжин та Носівський район – у "червоній" карантинній зоні
Ніжин та Носівський район з 14 вересня потрапляють до «червоної» карантинної зони. Про це повідомив Міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов.
Також у «червоній» зоні залишається Бобровицький район. Ці обмеження встановлюються на 14 днів.
До «помаранчевої» зони потрапили Борзнянський, Куликівський райони. Також у цій зоні залишився Ніжинський район.
У «жовтій» додалися - Чернігівський та Прилуцький райони. Залишилися міста Чернігів та Прилуки, Варвинський, Городнянський, Ічнянський, Козелецький, Сновський, Срібнянський, Талалаївський.
"Зелена" зона передбачає:
перебування у громадських будівлях в масках або респіраторах;
проведення масових заходів: не більше 1 людини на 5 квадратних метрів;
кінотеатри із заповненістю на 50%;
перевезення пасажирів тільки в межах сидячих місць.
"Жовта" зона (+ обмеження "зеленої"), забороняється:
відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, крім тих, що надають послуги кризово.
"Помаранчева" зона (+ обмеження "жовтої"), забороняється:
діяльність закладів розміщення (хостели, туристичні бази тощо), окрім готелів;
діяльність розважальних закладів, ресторанів у нічний час;
планові госпіталізації в лікарнях;
спортзали, фітнес-центри, заклади культури;
прийом нових змін в дитячі табори;
обмеження для масових заходів: 1 людина на 20 квадратних метрів та не більше 100 людей.
"Червона" зона (+ обмеження "помаранчевої"), забороняється:
робота громадського транспорту;
відвідування закладів освіти;
діяльність ТРЦ, кафе та ресторанів.
Останні новини Чернігівщини
ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01
Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.
Катерина Богатирьова здобула бронзу на Austria Open 2026 з тхеквондо 11:49
Нещодавно у австрійському місті Інсбрук відбулись міжнародні рейтингові змагання з олімпійського тхеквондо Austria Open 2026(G1) у яких взяли участь понад 1600 спортсменів з 35 країн світу.
Ворог намагається завербувати українців для реєстрації російських терміналів Starlink. СБУ застерігає: за це передбачена кримінальна відповідальність 11:45
Служба безпеки України активно протидіє спробам рф завербувати українців для незаконної реєстрації систем Starlink.
Поліція Чернігівщини перекрила два канали збуту наркотиків та психотропних речовин 11:43
У рамках масштабної Всеукраїнської спецоперації Нацполіції «Рубікон» поліцейські припинили діяльність двох каналів збуту наркотиків та психотропів на Чернігівщині. Наркоділків затримано у процесуальному порядку. Поліція вилучила розфасовані партії наркотиків та психотропних речовин.
У профтесі в Куликівці відремонтували укриття та перейшли на очне навчання 11:41
У Куликівському професійному аграрному ліцеї провели офіційне відкриття оновленого сховища. Проєкт реалізували спільними зусиллями Латвії, Бельгії, Шотландії і Канади під керівництвом ГО «Всеукраїнська ліга українських жінок».