Прокуратура вимагає скасувати дозвільну документацію на будівництво багатоквартирного житлового будинку в центральній частині міста Чернігова
Прокуратурою Чернігівської області подано адміністративний позов про скасування містобудівних умов та обмежень для проектування об`єкта будівництва багатоповерхового житлового будинку з нежитловими приміщеннями.
					Позов заявлений з метою недопущення незаконної забудови центральної частина міста Чернігова.
Встановлено, що Управлінням архітектури та містобудування Чернігівської міської ради всупереч вимогам законодавства видані суб’єкту господарювання містобудівні умови та обмеження для забудови земельної ділянки.
Водночас, відповідно до Генерального плану міста Чернігова та Детального плану центральної частини міста Чернігова, функціональне призначення цієї зони не передбачає будівництво багатоповерхового житла.
Окрім того, запроектоване будівництво не відповідає чинним Державним будівельним нормам України.
Пресслужба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Просив неправомірну вигоду за непроведення перевірок ДАБІ – посадовця засуджено до 5 років за ґратами 17:48
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винним колишнього начальника відділу Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області у проханні та одержанні неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище (ч. 3 ст. 368 КК України).
За працевлаштування молоді можна отримати компенсацію 17:26
Служба зайнятості допомагає молоді зробити перші кроки в кар’єрі, а роботодавцям — отримати фінансову підтримку за працевлаштування молодих спеціалістів.
Рятувальники Чернігівщини 100 разів залучалися до ліквідації пожеж та проведення інших невідкладних робіт 17:05
Упродовж минулого тижня (з 27 жовтня по 03 листопада 2025 року) вогнеборці ліквідували 43 пожежі, з яких: 24 - у житловому секторі, 7 - на об’єктах, 5 – на транспорті, 4 - у природних екологічних системах та 3 - інші.
“RetroHits” — енергія добра крізь час 16:34
Найяскравіша музика минулих десятиліть 1-го листопада 2025 року звучала зі сцени Чернігівського обласного філармонійного центру. Солісти філармонійного центру представили глядачам наповнені драйвом, емоціями та неповторною атмосферою популярні пісні 80-90 років у програмі “RetroHits”.
Співпраця з роботодавцями триває 16:10
«Зустрічаємося з роботодавцями, щоб не лише чути потреби бізнесу, а й діяти разом — оперативно та ефективно задля розвитку підприємств та працевлаштування людей». Про це сказала директорка Чернігівського обласного центру зайнятості Людмила Ключник під час робочого візиту до Ніжина.