Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 листопада, 16:15:58

Поліцейські викрили фальсифікатора професійного обладнання для автодіагностики

09.09.2020   08:13Агенцiя

Слідче управління ГУНП в Чернігівській області разом з колегами з Департаменту протидії кіберзлочинам під процесуальним керівництвом обласної прокуратури провели низку обшуків та викрили 31-річного чернігівця у підробці автомобільних сканерів.

В ході досудового розслідування поліцейські встановили, що мешканець Чернігова здійснює підробку і несанкціоновано втручається в роботу програмного забезпечення та продукції компанії, яка випускає діагностичне обладнання для автосервісів.

Поліцейські встановили, що підозрюваний виготовляв автосканери під товарним знаком всесвітньо відомої компанії близько року. Підробки для СТО він продавав по всій країні.

Сьогодні відбулися санкціоновані обшуки на Чернігівщині та в інших областях. Слідчі ГУНП в Чернігівській області разом із кіберполіцейськими та прокуратурою вилучили вдома та на роботі у підозрюваного комп’ютерну техніку, мобільні телефони, більше 30 підробних пристроїв, логотипи та гроші у сумі понад 1,5 мільйона гривень, здобуті злочинним шляхом.

Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Відкрито провадження за частиною 2 статті 361 Кримінального кодексу України (несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин, автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку).

Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від трьох до шести років з конфіскацією програмних та технічних засобів. Поліція призначила низку експертиз.

Триває досудове розслідування.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Засуджено мешканця м.Чернігова за підробку документів з метою отримання відстрочки від мобілізації 16:12

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 35-річного місцевого жителя у підробці довідки з метою отримання відстрочки від мобілізації (ч.ч.1, 4 ст.358 КК України).

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжині

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжині 16:08

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула жінка.

«Як на Майстер-шефі»: кухарки чернігівських дитсадків пройшли навчання із підвищення кваліфікації

«Як на Майстер-шефі»: кухарки чернігівських дитсадків пройшли навчання із підвищення кваліфікації 16:06

П’ятдесят кухарок із 29 дитячих садків пройшли курси підвищення кваліфікації на базі Кулінарного хабу, створеного в Чернігівському центрі професійно-технічної освіти в партнерстві зі швейцарсько-українським проєктом DECIDE.

48 світлофорів Чернігова вже обладнані резервними джерелами живлення 16:03

Для стабільної роботи системи освітлення та безпеки дорожнього руху в Чернігові КП «Міськсвітло» продовжує виконувати комплекс робіт із ремонту та модернізації міських електромереж та світлофорів.

На Ріпкинщині місцевий браконьєр завдав збитків рибному господарству майже на 50 тис.грн 12:02

10 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем під час проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками сектору водної поліції ВРПП ЧРУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини