Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 вересня, 16:52:27

У Чернігівській ОДА провели нараду щодо підготовки проектів на конкурс секторальної підтримки

08.09.2020   14:35Агенцiя

7 вересня під керівництвом першого заступника голови ОДА Віталія Загайного, відбулася нарада щодо другого конкурсного відбору проєктів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу.

У засіданні взяли участь директори департаментів, начальники управлінь Чернігівської облдержадміністрації, голови РДА, міських рад та об’єднаних територіальних громад.

Віталій Загайний повідомив, що у вересні Міністерство розвитку громад та територій України оголосило про початок другого конкурсного відбору проєктів «секторальної підтримки», на реалізацію яких заплановано близько 551,7 млн грн.

Кошти заплановані на реалізацію проєктів за напрямками, визначеними у Державній стратегії регіонального розвитку. До них належать:
    інноваційна економіка та інвестиції;
    сільський розвиток;
    розвиток людського потенціалу;
    розвиток туризму;
    загальноукраїнська солідарність;
    підтримка розвитку депресивних територій;
    ефективне управління регіональним розвитком.

За інформацією Департаменту розвитку економіки та сільського господарства ОДА, у цьогорічному конкурсному відборі розширено перелік замовників проєкту. Ними може бути центральний або місцевий орган виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, агенції регіонального розвитку, утворені відповідно до Закону України «Про засади державної регіональної політики».
Віталій Загайний зазначив, що  Чернігівська ОДА спільно з Агенцією регіонального розвитку області розпочала роботу із формування пулу експертів, які надаватимуть кваліфіковану консультаційну та методичну підтримку щодо підготовки та заповлення заявки для участі в конкурсі. Адже однією з вимог грантодавців - є заповнення логічної матриці проєкту, яка допомагає скласти якісну проєктну заявку та в подальшому успішно реалізувати заявку. Але при цьому заповнення цієї матриці вимагає додаткових вмінь та навичок з проєктного менеджменту.

- Для якісної підготовки проєктів «секторальної підтримки» для органів місцевого самоврядування та РДА – 9 вересня, а для  представників структурних підрозділів облдержадміністрації 10 вересня відбудуться навчальні семінари, – наголосив перший заступник голови ОДА.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Назарій Остапчук — чемпіон світу з пара-армрестлінгу! 12:16

З 10 до 23 вересня в місті Албена (Болгарія) відбувається чемпіонат світу з пара-армрестлінгу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

Спортсмени Чернігівщини здобули командні та особисті нагороди чемпіонату України з бойового самбо 11:53

Цими вихідними у Києві паралельно з Кубком України серед дорослих розділ «Лайт» відбувся і чемпіонат України з бойового самбо розділ «Про-фул» серед дітей старшого віку (2015-2016 рр.н.), юнаків молодшого віку (2013-2014 рр.н.) та юнаків середнього віку (2011-2012 рр.н.)

Вирубка дерев через службову недбалість – засуджено майстра лісу

Вирубка дерев через службову недбалість – засуджено майстра лісу 11:50

За публічного обвинувачення прокурорів Спеціалізованої екологічної прокуратури (на правах відділу) Чернігівської обласної прокуратури визнано винним майстра лісу підприємства лісокористувача, що входить до сфери управління ДП «Ліси України» у службовій недбалості, яка завдала істотну шкоду охоронюваним законом державним інтересам (ч. 1 ст. 367 КК України).

Підтримуємо український бізнес разом з Червоним Хрестом

Підтримуємо український бізнес разом з Червоним Хрестом 11:37

Кожен підприємець на старті потребує підтримки та порад від досвідчених фахівців. Вчора під час онлайн-заходу для учасників програми REDpreneurUA консультації надавала фахівець Чернігівського регіонального офісу підтримки малого і мікробізнесу «Зроблено в Україні».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини