Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 13 квітня, 16:58:41

Актуальна інформація для туристів та подорожуючих Чернігівщиною

08.09.2020   11:10Агенцiя

Бобровицький район Чернігівської області потрапив до «червоної» зони поширення коронавірусної інфекції відповідно до рішення державної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

У зв’язку із цим введені обмеження, пов’язані із відповідним зонуванням, а саме: для пасажирів, які рухаються потягами вказаним районом, здійснюватиметься тільки висадка. Також, згідно із розпорядженням керівництва Укрзалізниці, припинено продаж квитків на приміські та регіональні потяги на станціях «Бобровиця», «Кобижча», зупиночних платформах «Космічна», «Попудренко», «Марківці», «Макарівка», «Ярославка», «Трубіж». Автомобільні рейсові перевезення здійснюватимуться і надалі, однак наповнюваність має бути не більше 50 %. Обмежена загальна кількість людей до 100 осіб, яким можна збиратися в одному місці. Вводиться заборона на роботу торговельно – розважальних закладів та закладів харчування. Вказані обмеження діятимуть протягом 14 днів.
Місто Ніжин та Ніжинський район потрапили до «помаранчевої» зони.

Чернігів, Прилуки, Борзнянський, Варвинський, Ічнянський, Городнянський, Козелецький, Куликівский, Носівський, Сновський, Срібнянський, Талалаївський райони віднесені до «жовтої» зони. Інші райони області знаходяться у «зеленій» зоні.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною 16:58

13 квітня у Чернігові почали робити щеплення вакциною китайського виробництва CoronaVac. Як відомо, до міста привезли 3400 доз цього препарату для ефективної боротьби із коронавірусною інфекцією.

Конкурси на посади державної служби відновлено

Конкурси на посади державної служби відновлено 16:50

Ці та інші питання державної служби розглядалися 13 квітня 2021 року під час навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Законодавство у сфері державної служби: існуючі процедури та новели» в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації кадрів.

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма 16:16

Фракція «Наш край» у Чернігівській обласній раді направила звернення до голови обласної ради з пропозицією зміцнення контрольних функцій в облраді через посилення діяльності депутатських фракцій, що не брали участь у формуванні керівного складу облради, в сферах свободи слова, протидії корупції і бюджетної політики.

В області триває комплекс весняно-польових робіт

В області триває комплекс весняно-польових робіт 12:10

Цьогорічний посів ярих сільськогосподарських культур (прогноз майже 1 млн 33 тис. га) розпочато на три тижні пізніше 2020 року.

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності 11:55

12 квітня міський голова Ольга Попенко провела нараду з заступниками міського голови, начальниками управлінь, відділів міської ради, керівниками підприємств комунальної сфери та медичних установ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини