Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 26 вересня, 22:40:22

Актуальна інформація для туристів та подорожуючих Чернігівщиною

08.09.2020   11:10Агенцiя

Бобровицький район Чернігівської області потрапив до «червоної» зони поширення коронавірусної інфекції відповідно до рішення державної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

У зв’язку із цим введені обмеження, пов’язані із відповідним зонуванням, а саме: для пасажирів, які рухаються потягами вказаним районом, здійснюватиметься тільки висадка. Також, згідно із розпорядженням керівництва Укрзалізниці, припинено продаж квитків на приміські та регіональні потяги на станціях «Бобровиця», «Кобижча», зупиночних платформах «Космічна», «Попудренко», «Марківці», «Макарівка», «Ярославка», «Трубіж». Автомобільні рейсові перевезення здійснюватимуться і надалі, однак наповнюваність має бути не більше 50 %. Обмежена загальна кількість людей до 100 осіб, яким можна збиратися в одному місці. Вводиться заборона на роботу торговельно – розважальних закладів та закладів харчування. Вказані обмеження діятимуть протягом 14 днів.
Місто Ніжин та Ніжинський район потрапили до «помаранчевої» зони.

Чернігів, Прилуки, Борзнянський, Варвинський, Ічнянський, Городнянський, Козелецький, Куликівский, Носівський, Сновський, Срібнянський, Талалаївський райони віднесені до «жовтої» зони. Інші райони області знаходяться у «зеленій» зоні.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 85 нових випадків COVID-19

Виявлено 85 нових випадків COVID-19 17:38

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 26 вересня в області зафіксовано 85 нових випадків COVID-19.

Відбулась презентація книги

Відбулась презентація книги "Волонтерські щоденники" 14:57

Вперше в Україні, в Чернігові, в приміщенні Чернігівського обласного молодіжного центру відбулась презентація книги Євгена Зінича «Волонтерські щоденники».

До Дня машинобудівника. СТАТИСТИКА

До Дня машинобудівника. СТАТИСТИКА 14:03

На підприємствах машинобудування зайнято понад 3 тис. осіб, що становить 10% від усіх зайнятих у промисловості області.

"Майська ніч" знову на чернігівській сцені 13:56

Для Чернігівського театру здавна стало доброю традицією у кожному театральному сезоні представляти глядачеві нову виставу за творами класиків вітчизняної драматургії.

Тренуємось заповнювати бюлетень. ВІДЕО 13:35

Громадянська мережа ОПОРА.