Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 26 вересня, 21:10:23

Чернігів: робоча група розглянула проєкти, подані на Бюджет участі

08.09.2020   11:01Агенцiя

Проєкти Громадського бюджету (бюджету участі) вже шостий рік поспіль реалізовуються у Чернігові. Починаючи з 2015 року, чернігівці мають можливість за кошти міського бюджету втілити свою ідею, яка на їх думку є важливою для нашого міста. Цього року на пропозиції мешканців виділяється 21 млн грн.

Робоча група з питань реалізації бюджету участі в місті Чернігові 7 вересня обговорила усі продані ініціативи до електронної системи "Громадський проект". До розгляду представлено 81 проєкт від громадян міста на загальну суму майже 69 млн грн. Про це повідомив заступник чернігівського міського голови, голова робочої групи Олександр Ломако на початку засідання.

Серед поданих проєктів: великих – 47, на загальну суму 59 961 306 грн, малих – 34, на загальну суму 8 182 143 грн.

Вони поділені за такими категоріями: безпека та громадський порядок, культура та мистецтво, освіта, охорона здоров'я, соціальний захист, спорт та туризм. Найбільше проєктів стосуються облаштування об'єктів комунальної власності територіальної громади м.Чернігова (17), покращення благоустрою міста (16).

Нагадуємо, що найголовнішими критеріями при відборі проєктів є загальнодоступність та безкоштовність для мешканців міста.

За результатами обговорення члени робочої групи допустили до голосування взагалі без ґрунтовних зауважень 34 проєкти. Але більшість з поданих проєктів потребувала обговорення та уточнення. Так, 15 проєктів були відправлені на доопрацювання. Допущення їх до голосування розглядатимуть на наступному засіданні робочої групи. На жаль, 7 проєктів були відхилені, оскільки реалізація їх не можлива через невідповідність Бюджетному кодексу, Положенню міської Програми чи тематика проєкту не знаходиться у підпорядкуванні міської ради.

Електронне голосування за погоджені проєкти Бюджету участі відбудеться майже у традиційні строки – з 20 вересня по 4 жовтня.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 85 нових випадків COVID-19

Виявлено 85 нових випадків COVID-19 17:38

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 26 вересня в області зафіксовано 85 нових випадків COVID-19.

Відбулась презентація книги

Відбулась презентація книги "Волонтерські щоденники" 14:57

Вперше в Україні, в Чернігові, в приміщенні Чернігівського обласного молодіжного центру відбулась презентація книги Євгена Зінича «Волонтерські щоденники».

До Дня машинобудівника. СТАТИСТИКА

До Дня машинобудівника. СТАТИСТИКА 14:03

На підприємствах машинобудування зайнято понад 3 тис. осіб, що становить 10% від усіх зайнятих у промисловості області.

"Майська ніч" знову на чернігівській сцені 13:56

Для Чернігівського театру здавна стало доброю традицією у кожному театральному сезоні представляти глядачеві нову виставу за творами класиків вітчизняної драматургії.

Тренуємось заповнювати бюлетень. ВІДЕО 13:35

Громадянська мережа ОПОРА.