Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 січня, 13:18:11

Чернігів: робоча група розглянула проєкти, подані на Бюджет участі

08.09.2020   11:01Агенцiя

Проєкти Громадського бюджету (бюджету участі) вже шостий рік поспіль реалізовуються у Чернігові. Починаючи з 2015 року, чернігівці мають можливість за кошти міського бюджету втілити свою ідею, яка на їх думку є важливою для нашого міста. Цього року на пропозиції мешканців виділяється 21 млн грн.

Робоча група з питань реалізації бюджету участі в місті Чернігові 7 вересня обговорила усі продані ініціативи до електронної системи "Громадський проект". До розгляду представлено 81 проєкт від громадян міста на загальну суму майже 69 млн грн. Про це повідомив заступник чернігівського міського голови, голова робочої групи Олександр Ломако на початку засідання.

Серед поданих проєктів: великих – 47, на загальну суму 59 961 306 грн, малих – 34, на загальну суму 8 182 143 грн.

Вони поділені за такими категоріями: безпека та громадський порядок, культура та мистецтво, освіта, охорона здоров'я, соціальний захист, спорт та туризм. Найбільше проєктів стосуються облаштування об'єктів комунальної власності територіальної громади м.Чернігова (17), покращення благоустрою міста (16).

Нагадуємо, що найголовнішими критеріями при відборі проєктів є загальнодоступність та безкоштовність для мешканців міста.

За результатами обговорення члени робочої групи допустили до голосування взагалі без ґрунтовних зауважень 34 проєкти. Але більшість з поданих проєктів потребувала обговорення та уточнення. Так, 15 проєктів були відправлені на доопрацювання. Допущення їх до голосування розглядатимуть на наступному засіданні робочої групи. На жаль, 7 проєктів були відхилені, оскільки реалізація їх не можлива через невідповідність Бюджетному кодексу, Положенню міської Програми чи тематика проєкту не знаходиться у підпорядкуванні міської ради.

Електронне голосування за погоджені проєкти Бюджету участі відбудеться майже у традиційні строки – з 20 вересня по 4 жовтня.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Ґвалтівника засуджено до 15 років позбавлення волі

Ґвалтівника засуджено до 15 років позбавлення волі 12:36

За принципової позиції ювенальних прокурорів Бахмацької місцевої прокуратури у суді доведено винуватість жителя області 1968 року народження у вчиненні злочинів, передбаченого ч. 4 та ч. 6 ст. 152 КК України.

Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 5 пожеж

Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 5 пожеж 12:15

За минулу добу підрозділи У ДСНС України у Чернігівській області 5 разів залучались до ліквідації пожеж, з яких 1 в житловому секторі, 1 на транспорті, 1 сміття та 2 інші.

Уряд затвердив постанову про доступну іпотеку в межах 7% річних

Уряд затвердив постанову про доступну іпотеку в межах 7% річних 12:08

На виконання завдання Президента України Володимира Зеленського Кабінет Міністрів затвердив постанову про здешевлення вартості іпотечних кредитів.

На Чернігівщині створили два нові заповідники

На Чернігівщині створили два нові заповідники 11:58

На Чернігівщині створили два нові об’єкти природно-заповідного фонду – гідрологічну пам’ятку “Болото Тупичівське” та ландшафтний заказник “Потаманський”.

На Чернігівщині #OlympicLab для активної студентської молоді

На Чернігівщині #OlympicLab для активної студентської молоді 11:38

Регіональним олімпійським осередком Чернігівщини спільно з Українською Академією Лідерства за сприяння Чернігівської обласної ради реалізовано Всеукраїнський захід Національного олімпійського комітету України та Coca-Cola Foundation #OlympicLab за модулем «Чат з чемпіонами та навички лідерства» для студентів Української Академії Лідерства з метою націлення студентської молоді на досягнення високих результатів через громадянську активність, здоровий спосіб життя та виховання морально-психологічної стійкості.