Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 20 квітня, 15:33:17

Чернігів: робоча група розглянула проєкти, подані на Бюджет участі

08.09.2020   11:01Агенцiя

Проєкти Громадського бюджету (бюджету участі) вже шостий рік поспіль реалізовуються у Чернігові. Починаючи з 2015 року, чернігівці мають можливість за кошти міського бюджету втілити свою ідею, яка на їх думку є важливою для нашого міста. Цього року на пропозиції мешканців виділяється 21 млн грн.

Робоча група з питань реалізації бюджету участі в місті Чернігові 7 вересня обговорила усі продані ініціативи до електронної системи "Громадський проект". До розгляду представлено 81 проєкт від громадян міста на загальну суму майже 69 млн грн. Про це повідомив заступник чернігівського міського голови, голова робочої групи Олександр Ломако на початку засідання.

Серед поданих проєктів: великих – 47, на загальну суму 59 961 306 грн, малих – 34, на загальну суму 8 182 143 грн.

Вони поділені за такими категоріями: безпека та громадський порядок, культура та мистецтво, освіта, охорона здоров'я, соціальний захист, спорт та туризм. Найбільше проєктів стосуються облаштування об'єктів комунальної власності територіальної громади м.Чернігова (17), покращення благоустрою міста (16).

Нагадуємо, що найголовнішими критеріями при відборі проєктів є загальнодоступність та безкоштовність для мешканців міста.

За результатами обговорення члени робочої групи допустили до голосування взагалі без ґрунтовних зауважень 34 проєкти. Але більшість з поданих проєктів потребувала обговорення та уточнення. Так, 15 проєктів були відправлені на доопрацювання. Допущення їх до голосування розглядатимуть на наступному засіданні робочої групи. На жаль, 7 проєктів були відхилені, оскільки реалізація їх не можлива через невідповідність Бюджетному кодексу, Положенню міської Програми чи тематика проєкту не знаходиться у підпорядкуванні міської ради.

Електронне голосування за погоджені проєкти Бюджету участі відбудеться майже у традиційні строки – з 20 вересня по 4 жовтня.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Першочерговим завданням танків було і є прорив оборони противника та підтримка дій піхоти

Першочерговим завданням танків було і є прорив оборони противника та підтримка дій піхоти 11:50

Відбулися навчання танкового підрозділу під прикриттям засобів протиповітряної оборони.

У Чернігові ремонтують вулицю Генерала Пухова

У Чернігові ремонтують вулицю Генерала Пухова 11:24

У Чернігові вже два тижні триває поточний середній ремонт на вулиці Генерала Пухова. Ділянку цієї вулиці до перехрестя з вул. Доценка відремонтували в позаминулому році, а зараз - наступний відрізок.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:11

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Стартували роботи з капітального ремонту дороги Н-07 Київ - Суми - Юнаківка і зі сторони Чернігівської області

Стартували роботи з капітального ремонту дороги Н-07 Київ - Суми - Юнаківка і зі сторони Чернігівської області 10:44

На ділянці протяжністю 3 км вже влаштовано вирівнюючий шар нового покриття. Згодом укладатиметься верхній зі щебенево-мастиковго асфальтобетону.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 10:30

З початку епідсезону по Чернігівській області перехворіло 13,2% населення.