Черговий приклад несумісності алкоголю і кермування транспортним засобом. Наслідки
Близько другої дня, на лінію 102 надійшло повідомлення, що на автодорозі М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі, між селами Красне та Топчіївка сталася дорожньо-транспортна пригода за участю мотоцикла та мікроавтобуса. Є постраждалий.
Прибувши на місце, патрульні з’ясували, що 34-річний водій мотоцикла під час маневру не переконався у безпечності своїх дій та зіткнувся з мікроавтобусом, який рухався у супутньому напрямку.
В результаті зіткнення водій мотоциклу зазнав ушкоджень. На момент прибуття патрульного екіпажу чоловікові вже надавала допомогу бригада швидкої допомоги.
Пізніше медики повідомили, що постраждалого зі струсом головного мозку, забоєм хребта та алкогольним сп’янінням шпиталізували до районної лікарні.
Всі обставини події з’ясовує слідчий.
Патрульна поліція Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07
Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.
22 травня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.