Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 16 квітня, 11:28:08

Чим здивувала Чернігівщина журналістів зі східних областей?

08.09.2020   10:39Агенцiя

3-5 вересня відбувся прес-тур до Чернігівщини, учасниками якого стали представники ЗМІ Донецької, Луганської та Запорізької областей.

Метою престуру стало ознайомлення представників ЗМІ східних областей та їх читацької аудиторії з цікавими громадськими ініціативами, успіхами та здобутками впровадження реформ та культурно-історичним і туристичним потенціалом Чернігівщини.

Так, учасники заходу відвідали Національний історико-культурний заповідник «Гетьманська столиця» у місті Батурин. Журналісти на території заповідника відвідали відтворену частину Батуринської фортеці, гетьманський будинок та палац останнього гетьмана України Кирила Розумовського.

У Чернігові програма розпочалася з відвідування Центру підтримки підприємництва, інновацій та стартапів Чернігівської області, у приміщенні якого працює бізнес-акселератор, IT-школа із залученням шведських партнерів, проводяться різні заходи, які сприяють розвитку підприємництва, стартапів та інновацій.

Під час колективного інтерв’ю Віталій Загайний, перший заступник голови Чернігівської ОДА зазначив, що на сьогодні Чернігівщина має досить потужний потенціал у частині економічного та туристичного розвитку. В області завершується  формування первинного рівня влади, в облдержадміністрації з’являються нові ініціативи  та реформи щодо рекреаційного розвитку, багато нових туристичних локацій вже доступні туристам. Розробляються нові проєкти, які можуть стати “точкою росту” як для окремих населених пунктів регіону, так і всієї області. Унікальні туристичні маршрути та об’єкти можуть зацікавити не тільки жителів регіону чи інших областей, а й іноземних гостей.

Окремо туристичний потенціал області презентував заступник директора Департаменту культури і туризму, національностей та релігій ОДА Павло Веселов. За його словами, Чернігівщина  займає одне з провідних місць в Україні за кількістю пам’яток культурної спадщини. Їх налічуються близько 9 тис., з них майже 2 тис. – національного значення.

Активісти ГО «Еко Місто», які створили та запустили першу в Чернігові освітню станцію сортування сміття, розповіли учасникам про діяльність організації та показали сортувальну станцію.Тут приймається  понад 20 видів вторинної сировини, яка потім відправляється на переробку до Києва.

Учасники прес-туру поспілкувалася з Юлією Дарницькою, місцевою підприємицею, засновницею закладу Чайхана Kover про особливості ведення бізнесу у Чернігові та про виникнення ідеї створити незвичний заклад для міста. Ярослав Сухомлін, директор “Чернігівської медіа-групи” та один із ініціаторів створення фестивалю “Зелена сцена” розповів про ідею розвитку творчого середовища міста та місію культурно-соціального проекту “Зелена сцена”, яка полягає у створенні в Чернігові відкритого творчого простору для можливості вільно представити свої напрацювання великій кількості глядачів і слухачів, для обміну ідеями, натхненням, для живого спілкування.

Крім того, у Чернігові журналісти зустрілися з Анною Гальперіною, ініціаторкою благодійного проекту “OpemHeartMarket” та зустрілися з місцевими журналістами на базі прес-центру газети “Деснянська правда”.

Наостанок учасники прес-туру завітали до парку природи «Беремицьке» – природоохоронного об’єкту, що був відкритий для відвідувачів 13 жовтня 2017 року. Основна діяльність парку пов’язана з відновлення екосистем Подесіння шляхом впровадження ревайлдингових методів створення мозаїчних ландшафтів, в тому числі за рахунок природного випасу.

https://uacrisis.org/uk/chym-zdyvuvala-chernigivshhyna-zhurnalistiv-zi-shidnyh-oblastej

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині СБУ проводить комплекс перевірочних антитерористичних заходів

На Чернігівщині СБУ проводить комплекс перевірочних антитерористичних заходів 11:05

Управлінням Служби безпеки України в Чернігівській області проводиться комплекс перевірочних антитерористичних заходів на об’єктах можливих терористичних посягань, у тому числі у прикордонних районах області.

Зустріч про можливості підтримки підприємництва в громадах

Зустріч про можливості підтримки підприємництва в громадах 11:01

15 квітня відбулася традиційна інформаційна онлайн-зустріч регіональної проєктної МЕРежі, організована Агенцією регіонального розвитку.

Шоста сесія Чернігівської районної ради восьмого скликання

Шоста сесія Чернігівської районної ради восьмого скликання 10:11

5 квітня голова Чернігівської районної ради Микола Силенко провів шосту сесії Чернігівської районної ради восьмого демократичного скликання.

Прилуки: ухвалені рішення спрямовані на захист прав та інтересів дітей

Прилуки: ухвалені рішення спрямовані на захист прав та інтересів дітей 09:50

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, 15 квітня, відбулось засідання постійної комісії з питань захисту прав дитини.

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету 09:45

15 квітня відбулось чергове засідання виконавчого комітету.