Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 16 квітня, 11:50:46

Хід "Великого будівництва", проєкт "Emergency" та габаритно-ваговий контроль – акценти наради в ОДА

08.09.2020   08:33Агенцiя

7 вересня голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко провів традиційну ранкову нараду з заступниками та керівниками структурних підрозділів ОДА.

В ході наради проаналізували поточну діяльність та спланували роботу на тиждень.

Перше, і головне, хід реалізації Програми Президента «Велике будівництво» на Чернігівщині. Учасники наради обговорили роботи, які ведуться на об’єктах. Всі вони йдуть за графіком та знаходяться на постійному контролі.

Серед ключових питань  - реалізація Проєкту Президента «Emergency», в рамках якого планується модернізувати приймальні відділення всіх 9 опорних лікарень області.

- Сьогодні роботи ведуться вже на семи об’єктах, нещодавно додався Бахмач. Тож контролюємо хід робіт, дотримання єдиних стандартів та брендування приміщень. В найближчий час проведемо координаційну нараду з цього питання за участі лікарень, - повідомив Андрій Прокопенко.

Крім того, облдержадміністрація тримає на контролі питання габаритно-вагового контролю на дорогах області. Нині працюють два пересувних комплекси габаритно-вагового контролю, незабаром до нього додасться третій.

Як відомо, з 7 вересня діє новий розподіл на карантинні зони. З огляду на те, що Чернігів знаходиться в «жовтій» зоні, на нараді було прийнято рішення скасувати «Еко-фест», який мав відбутися 17 вересня.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Обговорили нововведення у відборі інвестиційних програм і проєктів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР

Обговорили нововведення у відборі інвестиційних програм і проєктів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР 11:45

15 квітня, відбулося засідання регіональної конкурсної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися коштом ДФРР на 2022 рік.

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєра, який під час нересту незаконно добув 19 кг риби

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєра, який під час нересту незаконно добув 19 кг риби 11:28

16 квітня Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду разом з представниками Національної поліції області на озері поблизу с. Смолин Гончарівської громади Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

На Чернігівщині СБУ проводить комплекс перевірочних антитерористичних заходів

На Чернігівщині СБУ проводить комплекс перевірочних антитерористичних заходів 11:05

Управлінням Служби безпеки України в Чернігівській області проводиться комплекс перевірочних антитерористичних заходів на об’єктах можливих терористичних посягань, у тому числі у прикордонних районах області.

Зустріч про можливості підтримки підприємництва в громадах

Зустріч про можливості підтримки підприємництва в громадах 11:01

15 квітня відбулася традиційна інформаційна онлайн-зустріч регіональної проєктної МЕРежі, організована Агенцією регіонального розвитку.

Шоста сесія Чернігівської районної ради восьмого скликання

Шоста сесія Чернігівської районної ради восьмого скликання 10:11

5 квітня голова Чернігівської районної ради Микола Силенко провів шосту сесії Чернігівської районної ради восьмого демократичного скликання.