Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 26 вересня, 22:51:31

Хід "Великого будівництва", проєкт "Emergency" та габаритно-ваговий контроль – акценти наради в ОДА

08.09.2020   08:33Агенцiя

7 вересня голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко провів традиційну ранкову нараду з заступниками та керівниками структурних підрозділів ОДА.

В ході наради проаналізували поточну діяльність та спланували роботу на тиждень.

Перше, і головне, хід реалізації Програми Президента «Велике будівництво» на Чернігівщині. Учасники наради обговорили роботи, які ведуться на об’єктах. Всі вони йдуть за графіком та знаходяться на постійному контролі.

Серед ключових питань  - реалізація Проєкту Президента «Emergency», в рамках якого планується модернізувати приймальні відділення всіх 9 опорних лікарень області.

- Сьогодні роботи ведуться вже на семи об’єктах, нещодавно додався Бахмач. Тож контролюємо хід робіт, дотримання єдиних стандартів та брендування приміщень. В найближчий час проведемо координаційну нараду з цього питання за участі лікарень, - повідомив Андрій Прокопенко.

Крім того, облдержадміністрація тримає на контролі питання габаритно-вагового контролю на дорогах області. Нині працюють два пересувних комплекси габаритно-вагового контролю, незабаром до нього додасться третій.

Як відомо, з 7 вересня діє новий розподіл на карантинні зони. З огляду на те, що Чернігів знаходиться в «жовтій» зоні, на нараді було прийнято рішення скасувати «Еко-фест», який мав відбутися 17 вересня.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 85 нових випадків COVID-19

Виявлено 85 нових випадків COVID-19 17:38

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 26 вересня в області зафіксовано 85 нових випадків COVID-19.

Відбулась презентація книги

Відбулась презентація книги "Волонтерські щоденники" 14:57

Вперше в Україні, в Чернігові, в приміщенні Чернігівського обласного молодіжного центру відбулась презентація книги Євгена Зінича «Волонтерські щоденники».

До Дня машинобудівника. СТАТИСТИКА

До Дня машинобудівника. СТАТИСТИКА 14:03

На підприємствах машинобудування зайнято понад 3 тис. осіб, що становить 10% від усіх зайнятих у промисловості області.

"Майська ніч" знову на чернігівській сцені 13:56

Для Чернігівського театру здавна стало доброю традицією у кожному театральному сезоні представляти глядачеві нову виставу за творами класиків вітчизняної драматургії.

Тренуємось заповнювати бюлетень. ВІДЕО 13:35

Громадянська мережа ОПОРА.