Коропська поліція вилучила обріз у жителя району
4 вересня слідчий Коропского відділення поліції спільно з оперативниками карного розшуку на підставі ухвали районного суду провели санкціонований обшук в помешканні жителя району.
Правоохоронці перевіряли інформацію, що чоловік має у володінні незаконну зброю.
Під час обшуку поліцейські виявили та вилучили обріз мисливської гладкоствольної рушниці. Зброя направлена на дослідження.
Відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами). Карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років.
Триває досудове розслідування.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
На Коропщині поліцейські виявили двох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного спʼяніння 17:21
Під час патрулювання на території Коропської громади правоохоронці виявили двох водіїв, які кермували в стані алкогольного сп’яніння.
У Чернігові відкрили виставку на честь загиблих працівників культури області 16:39
Від сьогодні в Обласному історичному музеї ім. Василя Тарновського експонується виставка, присвячена пам’яті працівників культури, які загинули в російсько-українській війні.
Зливав нечистоти в яр: на Чернігівщині викрили факт забруднення земель 16:17
Поліція Новгород-Сіверщини розслідує факт забруднення землі відходами