Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 7 листопада, 06:36:48

Чернігівський окружний адміністративний суд повідомляє про встановлення особливого режиму роботи на період виборчого процесу

04.09.2020   16:14Агенцiя

Відповідно до Постанови Верховної Ради України «Про призначення чергових місцевих виборів у 2020 році» від 15 липня 2020 року № 795-IX (надалі – Постанова) на неділю, 25 жовтня 2020 року, призначено чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів (крім визначених пунктами 2 і 3 цієї Постанови).

У зв’язку з цим на період виборчого процесу у Чернігівському окружному адміністративному суді, починаючи з 05 вересня 2020 року, з метою організаційного забезпечення оперативного прийняття позовних заяв (документів), підготовки та розгляду адміністративних справ відповідної категорії з додержанням строків, передбачених Кодексом адміністративного судочинства України, встановлено особливий режим роботи для суддів та працівників апарату суду.

Повідомляємо, що прийняття позовних заяв (документів) у виборчих справах у Чернігівському окружному адміністративному суді здійснюється черговим працівником апарату суду згідно графіку чергувань після виклику його співробітником Територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області.

Для забезпечення оперативного прийняття та реєстрації позовних заяв (документів) виборчої категорії просимо за можливості заздалегідь повідомляти суд про намір подати в позаробочий час, вихідні, святкові та неробочі дні, а також напередодні дня виборів та в день виборів такі заяви чи інші документи за одним із контактних номерів: (0462) 66-55-00, (0462) 66-55-02.

Останні новини Чернігівщини

На Коропщині поліцейські виявили двох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного спʼяніння 17:21

Під час патрулювання на території Коропської громади правоохоронці виявили двох водіїв, які кермували в стані алкогольного сп’яніння.

У Чернігові відкрили виставку на честь загиблих працівників культури області 16:39

Від сьогодні в Обласному історичному музеї ім. Василя Тарновського експонується виставка, присвячена пам’яті працівників культури, які загинули в російсько-українській війні.

Зливав нечистоти в яр: на Чернігівщині викрили факт забруднення земель 16:17

Поліція Новгород-Сіверщини розслідує факт забруднення землі відходами

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини