Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 січня, 23:05:39

Прилуки: проведено чергове засідання Громадської ради

04.09.2020   11:42Агенцiя

3 вересня у сесійній залі міської ради відбулося дев’яте засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Прилуцької міської ради.

З першого питання - «Про внесення змін до порядку призначення державної допомоги на дітей одиноким матерям та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям» - проінформувала начальник відділу соціальних допомог управління праці та соціального захисту населення міської ради Марина Погуляй.

Постановою Кабінету Міністрів України № 632 від 22.07.2020 внесено зміни до порядку призначення державної допомоги на дітей одиноким матерям та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

Змінами визначено умови за яких допомога на дітей одиноким матерям не призначається. Згідно пункту 35-2 Порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми, допомога не призначається, зокрема, якщо у складі сім’ї є працездатні особи, які досягли 18-річного віку станом на початок періоду, за який враховуються доходи, та не працювали, не проходили військової служби, не провадили підприємницької чи професійної незалежної діяльності, не здобували освіти за денною формою, не зареєстровані в центрі зайнятості як безробітні або як такі, що шукають роботу, сумарно більше ніж три місяці протягом періоду, за який враховуються доходи (крім випадків, передбачених в абзацах десятому - чотирнадцятому цього пункту).

Посадовець звернула увагу, що такі одинокі матері мають право в період з липня по грудень звернутися за призначенням на один шестимісячний період державної соціальної допомоги, як малозабезпеченій сім’ї (підпункт 2 пункту 11 Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям).

Начальник відділу по роботі з кадрами міської ради Олег Касьян доповів з питання «Про делегування представників Громадської ради до конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на зайняття посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Прилуцька міська стоматологічна поліклініка». Члени ГР до конкурсної комісії делегували своїх представників Тищенко Валентину Миколаївну та Нежиборця Володимира Валентиновича.

Про делегування представників Громадської ради до складу журі місцевих мистецьких конкурсів «Місто моє» та «Кольорове місто» доповіла начальник відділу культури і туризму міської ради Катерина Мовчан.
Громадська рада до складу журі мистецького літературного он-лайн-конкурсу «Місто моє» делегувала Кірічка Анатолія Дмитровича, а до складу он-лайн-конкурсу дитячого малюнку «Кольорове місто» - Опанасенко Олену Вікторівну.

У ході засідання розглянуті подання від громадських організацій: Всеукраїнської спілки ліквідаторів інвалідів «Чорнобиль 86», заступника голови Івана Волошина; Прилуцького міськрайонного добровільного товариства Спілки «Чорнобиль», голови Юрія Буконкіна; Прилуцької міськрайонної Спілки ветеранів Афганістану при УСВА, голови Олега Дем’яненка та голови Володимира Нежиборця ГО «Ветерани Афганської війни та учасники бойових дій Прилуччини» з нагоди Дня міста про нагородження Відзнакою міського голови м. Прилуки «За заслуги» членів їхніх організацій.

Члени Громадської ради ухвалили рішення рекомендувати міському голові задовольнити клопотання громадських організацій та до Дня міста нагородити Відзнакою міського голови міста Прилуки «За заслуги»:

Від Всеукраїнської спілки ліквідаторів інвалідів «Чорнобиль 86» :

    Легкого Анатолія Володимировича;
    Реброва Олега Олексійовича;
    Васька Олександра Дмитровича.

Від Прилуцького міськрайонного добровільного товариства Спілки «Чорнобиль» :

    Журавля Миколу Петровича;
    Савченка Василя Андрійовича;
    Шаповала Миколу Григоровича.

Від громадської організації «Ветерани Афганської війни та Учасники бойових дій Прилуччини»:

    Коваленка Олександра Васильовича.

Від Прилуцької міськрайонної спілки ветеранів Афганістану при УСВА:

    Макуху Василя Володимировича.

До речі, на попередньому засіданні Цибенко Сергій Миколайович склав повноваження заступника та вийшов із членів Громадської ради, у зв’язку з його обранням депутатом Сухополов`янської ОТГ. Члени ГР одноголосно обрали заступником Артема Бондаренка, голову громадської організації «Вишиванка».

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю міської ради

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 134 нових випадків COVID-19

Виявлено 134 нових випадків COVID-19 17:02

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 16 січня в області зафіксовано 134 нових випадки COVID-19.

Учні 9-х класів складатимуть державну підсумкову атестацію у закладі освіти в письмовій формі

Учні 9-х класів складатимуть державну підсумкову атестацію у закладі освіти в письмовій формі 12:45

Згідно з нормативними документами атестація випускників 9-х класів може проводитися в закладі освіти або у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Фахівцями Держпродспоживслужби виявлено порушення законодавства у сфері ринкового нагляду при розповсюдженні продукції

Фахівцями Держпродспоживслужби виявлено порушення законодавства у сфері ринкового нагляду при розповсюдженні продукції 12:30

Протягом ІV кварталу 2020 року відділом ринкового та метрологічного нагляду Управління захисту споживачів проведено 9 планових перевірок характеристик продукції, під час яких виявлені порушення законодавства у сфері державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції. Також фахівцями відділу здійснено 2 позапланові перевірки.

Продуктивна співпраця та комунікація з бізнесом - пріоритет в роботі Чернігівської ОДА

Продуктивна співпраця та комунікація з бізнесом - пріоритет в роботі Чернігівської ОДА 12:25

Чернігівська ОДА готова вжити заходів для врегулювання проблемних питань у бізнесовій сфері та сприяти її подальшому розвитку.

У водія з ознаками сп’яніння патрульні виявили речовину, схожу на наркотичну

У водія з ознаками сп’яніння патрульні виявили речовину, схожу на наркотичну 12:12

Близько опівночі на вулиці Шевченка один з екіпажів патрульної поліції зупинив за порушення ПДР автомобіль Toyota Avensis. Як з’ясувалося, за кермом перебував 22-річний чернігівець.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини