Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 16 квітня, 11:24:19

Прокуратура вимагає визнати недійсним договір щодо закупівлі робіт з капітального ремонту приміщення вартістю 2,7 млн грн

04.09.2020   07:54Агенцiя

Прокурор звернувся до Господарського суду Чернігівської області з позовом про визнання недійсними рішення тендерного комітету одного з комунальних підприємств Ріпкинської районної ради та договору, укладеного на його підставі.

Зокрема, відповідно до оспорюваного рішення переможцем торгів із закупівлі робіт щодо капітального ремонту Добрянської амбулаторії загальної практики сімейної медицини визнано приватного суб’єкта господарювання. Вартість закупівлі склала 2 млн 649 тис. грн та співфінансувалася за кошти державної субвенції та селищної ради.

Всього у торгах взяли участь 6 учасників, 5 з яких пропонували значно меншу ціну на проведення вказаних ремонтних робіт, аніж його переможець.

За результатами фінансового моніторингу, проведеного Управлінням Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області, встановлені порушення вимог Закону України «Про публічні закупівлі», пов’язані із невідповідністю та неповнотою поданої переможцем торгів тендерної документації.
Ухвалою Господарського суду Чернігівської області від 31.08.2020 справу призначено до судового розгляду.

Пресслужба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині СБУ проводить комплекс перевірочних антитерористичних заходів

На Чернігівщині СБУ проводить комплекс перевірочних антитерористичних заходів 11:05

Управлінням Служби безпеки України в Чернігівській області проводиться комплекс перевірочних антитерористичних заходів на об’єктах можливих терористичних посягань, у тому числі у прикордонних районах області.

Зустріч про можливості підтримки підприємництва в громадах

Зустріч про можливості підтримки підприємництва в громадах 11:01

15 квітня відбулася традиційна інформаційна онлайн-зустріч регіональної проєктної МЕРежі, організована Агенцією регіонального розвитку.

Шоста сесія Чернігівської районної ради восьмого скликання

Шоста сесія Чернігівської районної ради восьмого скликання 10:11

5 квітня голова Чернігівської районної ради Микола Силенко провів шосту сесії Чернігівської районної ради восьмого демократичного скликання.

Прилуки: ухвалені рішення спрямовані на захист прав та інтересів дітей

Прилуки: ухвалені рішення спрямовані на захист прав та інтересів дітей 09:50

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, 15 квітня, відбулось засідання постійної комісії з питань захисту прав дитини.

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету 09:45

15 квітня відбулось чергове засідання виконавчого комітету.