Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 26 вересня, 22:35:41

Прокуратура вимагає визнати недійсним договір щодо закупівлі робіт з капітального ремонту приміщення вартістю 2,7 млн грн

04.09.2020   07:54Агенцiя

Прокурор звернувся до Господарського суду Чернігівської області з позовом про визнання недійсними рішення тендерного комітету одного з комунальних підприємств Ріпкинської районної ради та договору, укладеного на його підставі.

Зокрема, відповідно до оспорюваного рішення переможцем торгів із закупівлі робіт щодо капітального ремонту Добрянської амбулаторії загальної практики сімейної медицини визнано приватного суб’єкта господарювання. Вартість закупівлі склала 2 млн 649 тис. грн та співфінансувалася за кошти державної субвенції та селищної ради.

Всього у торгах взяли участь 6 учасників, 5 з яких пропонували значно меншу ціну на проведення вказаних ремонтних робіт, аніж його переможець.

За результатами фінансового моніторингу, проведеного Управлінням Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області, встановлені порушення вимог Закону України «Про публічні закупівлі», пов’язані із невідповідністю та неповнотою поданої переможцем торгів тендерної документації.
Ухвалою Господарського суду Чернігівської області від 31.08.2020 справу призначено до судового розгляду.

Пресслужба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 85 нових випадків COVID-19

Виявлено 85 нових випадків COVID-19 17:38

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 26 вересня в області зафіксовано 85 нових випадків COVID-19.

Відбулась презентація книги

Відбулась презентація книги "Волонтерські щоденники" 14:57

Вперше в Україні, в Чернігові, в приміщенні Чернігівського обласного молодіжного центру відбулась презентація книги Євгена Зінича «Волонтерські щоденники».

До Дня машинобудівника. СТАТИСТИКА

До Дня машинобудівника. СТАТИСТИКА 14:03

На підприємствах машинобудування зайнято понад 3 тис. осіб, що становить 10% від усіх зайнятих у промисловості області.

"Майська ніч" знову на чернігівській сцені 13:56

Для Чернігівського театру здавна стало доброю традицією у кожному театральному сезоні представляти глядачеві нову виставу за творами класиків вітчизняної драматургії.

Тренуємось заповнювати бюлетень. ВІДЕО 13:35

Громадянська мережа ОПОРА.