Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 13 квітня, 15:41:36

Підготовка до опалювального сезону на контролі Чернігівської ОДА

03.09.2020   15:55Агенцiя

2 вересня перший заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Віталій Загайний провів нараду за участі представників теплопостачальних підприємств області та АТ «Чернігівгаз».

В обговоренні проблем, які можуть стати на заваді вчасного початку та сталого проходження опалювального періоду 2020/21 року, взяли участь директор Департаменту енергоефективності, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства Чернігівської ОДА Володимир Кривенко, голова правління АТ «Чернігівгаз» Алла Ярова та керівники теплопостачальних підприємств області.

Як зазначив Віталій Загайний, підготовка до опалювального періоду 2020/21 року знаходиться на завершальній стадії та відповідає показникам Мінрегіону.

- Теплопостачальні підприємства області на 80% готові до опалювального періоду. Залишилися певні проблемні питання, що перебувають на постійному контролі облдержадміністрації. Серед головних питань - це стан розрахунків за спожитий газ теплопостачальниками Чернігівщини з НАК "Нафтогаз Україна". Адже, підставою для безперебійного постачання газу є стан розрахунків за спожитий газ на рівні більш як 90%, - сказав перший заступник голови облдержадміністрації.

Окрема увага була приділена питанню розрахунків приватних споживачів за послуги газопостачання та теплопостачання. Сьогоднішня ситуація спонукає до мобілізації ресурсів теплопостачальних підприємств для погашення заборгованостей, що були утворені за період 2016-2019 років у тому числі через некомпенсовану різницю в тарифах.

Ще одним важливим питанням, яке розглядалося учасниками наради, стало питання облаштування сучасними приладами обліку та пристроями дистанційної передачі даних.

Так, за інформацією АТ «Чернігівгаз», об’єкти АТ «Облтеплокомуненерго» мали ряд зауважень по вузлам обліку газу щодо невідповідності проектній та нормативній документації. Розподіл природного газу було відновлено при умові гарантійних зобов’язань по приведенню вузлів обліку до відповідних норм. Сторони розробили «План заходів по усуненню зауважень», яким передбачено виконання робіт по приведенню у відповідність вузлів обліку на п’яти об’єктах товариства. Терміни виконання цього документу будуть переглянуті по закінченню строку дії карантину.
КП «Прилукитепловодопостачання» до початку опалювального періоду необхідно облаштувати приладами дистанційної передачі даних 12 котелень, з них на семи роботи завершені, на двох об’єкти не прийняті в експлуатацію, а на трьох роботи тривають.

- В умовах підготовки до зими потребує уваги питання безпечного споживання газу та експлуатації газових приладів. Дотримання елементарних правил здатне вберегти життя і здоров’я людей, - зауважила голова Правління АТ «Чернігівгаз» Алла Ярова. У свою чергу обласна державна адміністрація висловила готовність підтримати заходи з промоції безпечного користування газовими приладами до початку опалювального сезону.
 

Останні новини Чернігівщини

В області триває комплекс весняно-польових робіт

В області триває комплекс весняно-польових робіт 12:10

Цьогорічний посів ярих сільськогосподарських культур (прогноз майже 1 млн 33 тис. га) розпочато на три тижні пізніше 2020 року.

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності 11:55

12 квітня міський голова Ольга Попенко провела нараду з заступниками міського голови, начальниками управлінь, відділів міської ради, керівниками підприємств комунальної сфери та медичних установ.

Ніжин: оновленно матеріально-технічної бази Ніжинських медзакладів

Ніжин: оновленно матеріально-технічної бази Ніжинських медзакладів 11:42

12 квітня для КНП «Ніжинська міська стоматологічна поліклініка» доставили нове обладнання.

Анна Коваленко: Ситуацію з поширенням COVID-19 в Чернігівській області вдалося взяти під контроль, показники захворюваності поступово стабілізуються

Анна Коваленко: Ситуацію з поширенням COVID-19 в Чернігівській області вдалося взяти під контроль, показники захворюваності поступово стабілізуються 11:30

Впродовж останніх двох тижнів Чернігівська область перебувала в "червоній" карантинній зоні. Голова обласної державної адміністрації Анна Коваленко зазначила, що ці 14 днів – це мінімальний період, після якого можна робити висновки про ефективність жорстких карантинних заходів.

Бійця з Чернігівщини нагороджено орденом

Бійця з Чернігівщини нагороджено орденом "За мужність" (посмертно) 11:15

Старшого солдата Сергія Петраускаса, уродженця Ічні, за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).