Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 лютого, 10:42:32

На Козелеччині викрито браконьєрів, які завдали збитків майже на 24 тис. грн., - Чернігівський рибоохоронний патруль

03.09.2020   09:26Агенцiя

Другого вересня Чернігівським рибоохоронним патрулем під час проведення рибоохоронного рейду на водоймах Козелецького району викрито браконьєрів із забороненими знаряддями лову.

На оз. Байцин, поблизу с. Білики жителі м. Київ та с.Сираї за допомогою сітки «бредень» виловили 5 кг риби: синець - 280 екз. та карась сріблястий - 10 екз. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 23 970 грн.

На місце вчинення правопорушення було викликано слідчо - оперативну групу Козелецького ВП Ніжинського ВП ГУНП в Чернігівській області.

На правопорушників складені протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП, які будуть направлені до Козелецького районного суду для винесення рішення про притягнення винних осіб до відповідальності.

Нацполіцією відомості про кримінальне правопорушення внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Незаконно добуту рибу та заборонені знаряддя лову вилучено.

Останні новини Чернігівщини

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21

5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.

6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46

День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression

На Чернігівщині викрито схему викрадення та збуту пального, призначеного для потреб оборони 17:27

Спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу УСР в Чернігівській області та ГВЗВВБ «Центр» ДПС України викрито схему незаконного викрадення палива, яке належало одному з прикордонних підрозділів Чернігівської області.

Сонячна енергетика для медичних закладів: Чернігів і Rotary Club продовжують співпрацю 16:49

5 лютого Чернігів відвідали представники Rotary Club «Kyiv–Capital» — партнери Чернігівської міської територіальної громади, за підтримки яких уже реалізовано важливий соціальний проєкт та триває підготовка до впровадження наступної ініціативи.