Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 15 жовтня, 10:24:30

Про нещасні випадки на виробництві в Чернігівській області за січень-серпень. ДОВІДКА

03.09.2020   08:51Агенцiя

За січень-серпень 2020 року в управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області зареєстровано 59 випадків, що сталися із застрахованими особами, за якими завершено розслідування та складено акти форми Н-1/П на 59 осіб, в т. ч. на 7 осіб зі смертельним наслідком. Із загальної кількості випадків – 8 припадають на серпень.

Виробничий травматизм із врахуванням результатів розслідування порівняно з аналогічним періодом минулого року зменшився на 15 страхових випадків.
    
Крім цього, з початку  року в області зареєстровано 44 нещасні випадки на виробництві, які визнано такими, що не пов’язані з виробництвом, в т. ч. 9 випадків у разі природної смерті працівника. За аналогічний період минулого року було зареєстровано 34 нещасних випадки на виробництві, які визнано такими, що не пов’язані з виробництвом, в т. ч. 18 випадків у разі природної смерті працівника.
    
Усі застраховані у Фонді соціального страхування України працівники, які вважаються потерпілими в результаті нещасного випадку, пов’язаного з виробництвом, отримують передбачені законодавством України виплати.
    
Варто зазначити, що значна увага в цьому році приділяється проведенню профілактичної роботи серед медичних працівників, які займаються  обстеженням та лікуванням хворих на коронавірусну інфекцію COVID-19, та розслідуванню таких гострих професійних захворювань у разі їх реєстрації.

Микола Манжула, начальник відділу профілактики страхових випадків

Останні новини Чернігівщини

До уваги пасажирів! Тимчасові зміни в роботі маршрутів №1, 26 і 27 09:53

З 14 жовтня, у звʼязку з перекриттям вул. Самоквасова через ремонтні роботи, вносяться зміни до руху громадського транспорту.

У Коропі поліцейські притягнули до відповідальності нетверезого водія, який спричинив ДТП 09:28

Днями до поліції надійшло повідомлення від мешканки селища Короп про те, що невідомий чоловік, керуючи автомобілем Daewoo Lanos, в’їхав у її паркан, а потім пошкодив господарську будівлю.

Хвилина мовчання у Чернігові відтепер лунає в чотирьох мікрорайонах міста 08:47

У чотирьох мікрорайонах Чернігова щоранку о 9:00 годині відтепер оголошується загальнонаціональна хвилина мовчання.

15 жовтня: цей день в Україні і світі

15 жовтня: цей день в Україні і світі 08:15

День 1330 Російська агресія - Day 1330 Russian aggression

Поліція Чернігівщини спільно з СБУ затримала групу наркодилерів та ліквідувала лабораторію з виробництва психотропів промислових масштабів 18:24

Поліцейські Чернігівщини спільно з СБУ припинили діяльність потужної нарколабораторії, де наркоділки виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту по всій території України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини