Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 26 вересня, 21:39:42

Засуджений за корупційний злочин: результат трирічного судового розгляду

03.09.2020   07:23Агенцiя

Бахмацький районний суд області за результатами повторного судового розгляду підтримав позицію прокуратури та визнав винуватим держвиконавця у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Прокуратурою чоловік обвинувачувався в одержанні неправомірної вигоди за вчинення дій в інтересах третьої особи з використанням службового становища.

У суді доведено, що державний виконавець Бахмацького районного відділу державної виконавчої служби одержав у 2017 році хабар у розмірі 10000 гривень за виключення з-під арешту земельної ділянки, яка належала фізичній особі. Свого часу арешт на земельну ділянку було накладено в ході виконавчого провадження, у якому грошові кошти підлягали стягненню з громадянина, у тому числі за рахунок його майна, на користь комерційного банку.

Відтак, за інкримінований злочин обвинуваченого засуджено до штрафу з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади і управління строком на 3 роки.

Проте, ухваленню обвинувального вироку передував тривалий трирічний судовий розгляд, у ході якого за вироком суду першої інстанції у 2018 році держвиконавець був виправданий. У подальшому виправдувальний вирок скасовано за апеляційною скаргою прокурора, а справу – направлено на новий судовий розгляд.

Наразі вирок законної сили не набрав.

Пресслужба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 85 нових випадків COVID-19

Виявлено 85 нових випадків COVID-19 17:38

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 26 вересня в області зафіксовано 85 нових випадків COVID-19.

Відбулась презентація книги

Відбулась презентація книги "Волонтерські щоденники" 14:57

Вперше в Україні, в Чернігові, в приміщенні Чернігівського обласного молодіжного центру відбулась презентація книги Євгена Зінича «Волонтерські щоденники».

До Дня машинобудівника. СТАТИСТИКА

До Дня машинобудівника. СТАТИСТИКА 14:03

На підприємствах машинобудування зайнято понад 3 тис. осіб, що становить 10% від усіх зайнятих у промисловості області.

"Майська ніч" знову на чернігівській сцені 13:56

Для Чернігівського театру здавна стало доброю традицією у кожному театральному сезоні представляти глядачеві нову виставу за творами класиків вітчизняної драматургії.

Тренуємось заповнювати бюлетень. ВІДЕО 13:35

Громадянська мережа ОПОРА.