Виявлено 68 нових випадків COVID-19
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 2 вересня в області зафіксовані 68 нових випадків COVID-19.
Захворювання виявили у 22 ніжинців, сімнадцяти чернігівців, по п’ять випадків інфікування у Бобровицькому, Ніжинському і Носівському районах, по три – у Городнянському та Куликівському. По два хворих у Сновському і Талалаївському районі, по одному в Бахмацькому, Борзнянському, Срібнянському та Чернігівському. З них госпіталізовано 13 осіб, решта перебувають на амбулаторному лікуванні.
На жаль, маємо ще два летальних випадки.
Від COVID-19 помер 73-річний житель Бобровицького району. Він мав супутні патології, які ускладнили перебіг коронавірусної хвороби. Також у Бобровиці померла 84-річна жінка від основного захворювання, яке було ускладнене діагнозом COVID-19. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.
За минулу добу в області одужали 26 хворих: семеро чернігівців, шестеро ніжинців, п’ятеро прилучан, по два одужавших у Коропському і Талалаївському районах, четверо – у Борзнянському. З них восьмеро перебувало на госпіталізації.
Загалом на Чернігівщині 2017 випадків інфікування COVID-19, з них:
– 1023 пацієнтів одужали;
– 735 — лікується амбулаторно;
– 215 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 36 летальних випадків;
– 8 померлих осіб із супутнім діагнозом COVID-19.
За минулу добу в обласному лабораторному центрі проведено 410 ПЛР-досліджень.
В області станом на 2 вересня 950 активних випадків коронавірусу.

Останні новини Чернігівщини
Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 11:36
У 2025 році військовослужбовці з Чернігівщини можуть скористатися державною програмою доступного житла «єОселя» на оновлених умовах.
На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39
Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.
17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.