Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 26 вересня, 21:28:10

Щодо актуальних питань життєдіяльності області

02.09.2020   15:08Агенцiя

2 вересня Андрій Прокопенко провів нараду щодо актуальних питань життєдіяльності області. У ній взяли участь перший заступник голови ОДА Віталій Загайний, заступники голови Олександр Савченко та Андрій Подорван, керівник апарату ОДА Наталія Мужикова, керівники профільних департаментів.

Одним з основних питань порядку денного – хід реалізації Програми Президента “Велике будівництво” на Чернігівщині. Учасники наради обговорили стан реалізації основних проєктів та відповідність термінів виконання запланованому графіку робіт.

Одним із компонентів програми «Велике будівництво» є проєкт Президента «Emergency», в рамках якого в області проводяться роботи з модернізації приймальних відділень всіх дев’яти опорних лікарень області. Вже ведуться роботи на шести об’єктах і найближчим часом почнуться на сьомому, в Бахмачі.

В Чернігівській області у 2020 році ремонтується та відновлюється значна кількість доріг. Для збереження автошляхів у нормальному стані та забезпечення безпеки руху на дорогах області працює габаритно-ваговий контроль. Два комплекси габаритно-вагового контролю вже працюють в області. Найближчим часом має запрацювати третій пересувний комплекс.

Також учасники наради обговорили питання забезпечення якісною водою жителів Куликівської громади. Андрій Прокопенко поставив завдання активізувати взаємодію з центральними органами влади щодо виділення коштів на проведення водогону в селищі Куликівка.

В ході наради обговорили питання, що стосуються реконструкції культурних та спортивних об’єктів. Зокрема йшлося про реконструкцію спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з футболу “Юність” у м.Чернігів та концепцію музею імені Андрія Ярмоленка та питання впорядкування прилеглої території.  

А також проведення реставраційних робіт у Чернігівському обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм та вдосконалення візуальних рішень по підсвітці, а також влаштування місця для розміщення реклами репертуару філармонії.

Андрій Прокопенко підкреслив, що Чернігівська область вже увійшла в другу хвилю пандемії Covid-19 і необхідно тримати на контролі забезпечення лікарень «другої хвилі». На сьогодні до  лікарень другої хвилі, які приймають на госпіталізацію пацієнтів із важким перебігом захворювання, включено ще дві лікарні: Бобровицьку центральну районну лікарню  та Чернігівську міську лікарню №3.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 85 нових випадків COVID-19

Виявлено 85 нових випадків COVID-19 17:38

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 26 вересня в області зафіксовано 85 нових випадків COVID-19.

Відбулась презентація книги

Відбулась презентація книги "Волонтерські щоденники" 14:57

Вперше в Україні, в Чернігові, в приміщенні Чернігівського обласного молодіжного центру відбулась презентація книги Євгена Зінича «Волонтерські щоденники».

До Дня машинобудівника. СТАТИСТИКА

До Дня машинобудівника. СТАТИСТИКА 14:03

На підприємствах машинобудування зайнято понад 3 тис. осіб, що становить 10% від усіх зайнятих у промисловості області.

"Майська ніч" знову на чернігівській сцені 13:56

Для Чернігівського театру здавна стало доброю традицією у кожному театральному сезоні представляти глядачеві нову виставу за творами класиків вітчизняної драматургії.

Тренуємось заповнювати бюлетень. ВІДЕО 13:35

Громадянська мережа ОПОРА.