Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 вересня, 09:20:17

Міський голова Ніжина провів виїзну робочу нараду

02.09.2020   11:51Агенцiя

1 вересня міський голова Анатолій Лінник провів робочу зустріч з колективом комунального підприємства «Ніжинське управління водопровідно-каналізаційного господарства».

Підприємство є стратегічно важливим для міста, так як забезпечує водою переважну більшість жителів Ніжина і підприємств.

У роботі зустрічі взяли участь перший заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Григорій Олійник і радник міського голови Сергій Осадчий.

«Бюджетний 2020 рік ми планували як рік розвитку інфраструктури. Але коронавірус вніс свої корективи. Значну частину коштів нам довелось перенаправити на потреби медицини для боротьби з COVID-19. На відміну від деяких міст області в період карантину ми не скоротили виплати заробітних плат, зберегли стовідсоткові виплати і нікого не відправили в відпустку за «власний» рахунок. Бо в нас в пріоритеті, перш за все, мешканці нашої громади та їх здоров’я», - зазначив міський голова Анатолій Лінник.

Тому, довелось зменшити видатки на окремі програми розвитку міста. Окрім того
Уряд, прийнявши рішення про підтримку суб’єктів підприємницької діяльності зменшив дохідну частину міського бюджету Ніжина. За квітень місяць за рахунок наданих державою пільг для суб’єктів господарювання втрата міського бюджету становить 7, 5 млн грн. Значні втрати і в наступних періодах.

Для покращення медичного обслуговування в даний час вкладається близько 16 млн грн в реалізацію проекту з реконструкції приймального відділення міської лікарні. По завершенні роботи місту буде поставлено сучасне медичне обладнання на 40 млн грн. У цьому переліку сучасний цифровий рентгенапарат, комп’ютерний томограф, МРТ, обладнання для шунтування судин і інше. Все це вимагає коштів із бюджету і направляється на покращення медичного обслуговування жителів. За визначенням спеціалістами в Ніжині найкраще сформована сітка первинної медичної допомоги. Ніжин тут слугує за приклад.

Ураховуючи стратегічне значення підприємства КП «НУВКГ», міський голова поінформував колектив підприємства про ту роботу, яка проводилась протягом 5-ти років. Фактично з підприємства-банкрота в 2014-2015 роках на підприємстві зміцнено кадровий склад, проведена санація підприємства, надана фінансова допомога. Тільки за 2020 рік підприємство отримало з міського бюджету 3, 8 млн грн на придбання обладнання і внесків до статутного фонду підприємства.

На КП «НУВКГ» залучались кошти обласного фонду охорони навколишнього середовища, яких отримали на 4,3 млн грн протягом 5-ти років.

Капітальні вкладення дали змогу встановити енергоефективне обладнання , покращити якість водопостачання і очистки стічних вод.

Під час зустрічі міському голові ставити питання, які стосувались благоустрою, ремонту доріг і догляду за дорогами, які не мають твердого покриття. «Дороги ремонтуються не тільки в центрі, а й в віддалених районах міста. У поточному році був проведений капітальний ремонт вулиць Коцюбинського і Короленка. Розробляється проект реконструкції вулиці Шевченка з облаштуванням тротуарів вздовж алеї», - зазначив міський голова Анатолій Лінник.

Протягом останніх років маємо змогу проводити облаштування тротуарів на центральних вулицях міста, а також в мікрорайонах. «Виконуючи ці роботи, ми прагнемо зробити їх, хоч і частково, але в усіх мікрорайонах», - зауважив Анатолій Лінник.

Також міський голова поінформував про розширення сітки дитячих садків, які були відкриті на базі шкіл № 14 і 16 та реконструкції приміщення школи № 8.  

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю виконавчого комітету Ніжинської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Чергова спроба підкупити прикордонника закінчилася кримінальною справою

Чергова спроба підкупити прикордонника закінчилася кримінальною справою 09:20

Надвечір 22 вересня в міжнародний автомобільний пункт пропуску «Сеньківка» пішки з території РФ прибув 57-річний громадянин Росії.

Більше 30 тисяч працюючих осіб Чернігівщини отримали допомогу по тимчасовій непрацездатності

Більше 30 тисяч працюючих осіб Чернігівщини отримали допомогу по тимчасовій непрацездатності 09:07

За вісім місяців поточного року допомогу по тимчасовій непрацездатності (в тому числі: ізоляція від COVID-19), згідно прийнятих заяв - розрахунків страхувальників, отримали 30 504 працюючих громадян (застрахованих осіб) Чернігівщини на загальну суму 117,3 млн гривень.

Лісову галузь Чернігівщини очолив Сергій Аніщенко

Лісову галузь Чернігівщини очолив Сергій Аніщенко 08:53

23 вересня в актовій залі Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства відбулося представлення нового начальника ЧОУЛМГ. Ним став колишній директор ДП «Городнянське лісове господарство» Сергій Михайлович Аніщенко.

Засуджено двох осіб, які незаконно заволоділи транспортним засобом та викрали автомобільний компресор

Засуджено двох осіб, які незаконно заволоділи транспортним засобом та викрали автомобільний компресор 08:45

Під процесуальним керівництвом Прилуцької місцевої прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за обвинуваченням двох раніше неодноразово судимих громадян у вчиненні кримінальних правопорушень передбачених ч. 2 ст. 289 та ч. 2 ст. 185 КК України.

Сплачено близько 10,5 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску

Сплачено близько 10,5 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 08:33

Платниками податків Чернігівського регіону протягом 8 місяців поточного року до бюджетів усіх рівнів сплачено понад 7 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.