Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 січня, 17:43:08

Міський голова Ніжина провів виїзну робочу нараду

02.09.2020   11:51Агенцiя

1 вересня міський голова Анатолій Лінник провів робочу зустріч з колективом комунального підприємства «Ніжинське управління водопровідно-каналізаційного господарства».

Підприємство є стратегічно важливим для міста, так як забезпечує водою переважну більшість жителів Ніжина і підприємств.

У роботі зустрічі взяли участь перший заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Григорій Олійник і радник міського голови Сергій Осадчий.

«Бюджетний 2020 рік ми планували як рік розвитку інфраструктури. Але коронавірус вніс свої корективи. Значну частину коштів нам довелось перенаправити на потреби медицини для боротьби з COVID-19. На відміну від деяких міст області в період карантину ми не скоротили виплати заробітних плат, зберегли стовідсоткові виплати і нікого не відправили в відпустку за «власний» рахунок. Бо в нас в пріоритеті, перш за все, мешканці нашої громади та їх здоров’я», - зазначив міський голова Анатолій Лінник.

Тому, довелось зменшити видатки на окремі програми розвитку міста. Окрім того
Уряд, прийнявши рішення про підтримку суб’єктів підприємницької діяльності зменшив дохідну частину міського бюджету Ніжина. За квітень місяць за рахунок наданих державою пільг для суб’єктів господарювання втрата міського бюджету становить 7, 5 млн грн. Значні втрати і в наступних періодах.

Для покращення медичного обслуговування в даний час вкладається близько 16 млн грн в реалізацію проекту з реконструкції приймального відділення міської лікарні. По завершенні роботи місту буде поставлено сучасне медичне обладнання на 40 млн грн. У цьому переліку сучасний цифровий рентгенапарат, комп’ютерний томограф, МРТ, обладнання для шунтування судин і інше. Все це вимагає коштів із бюджету і направляється на покращення медичного обслуговування жителів. За визначенням спеціалістами в Ніжині найкраще сформована сітка первинної медичної допомоги. Ніжин тут слугує за приклад.

Ураховуючи стратегічне значення підприємства КП «НУВКГ», міський голова поінформував колектив підприємства про ту роботу, яка проводилась протягом 5-ти років. Фактично з підприємства-банкрота в 2014-2015 роках на підприємстві зміцнено кадровий склад, проведена санація підприємства, надана фінансова допомога. Тільки за 2020 рік підприємство отримало з міського бюджету 3, 8 млн грн на придбання обладнання і внесків до статутного фонду підприємства.

На КП «НУВКГ» залучались кошти обласного фонду охорони навколишнього середовища, яких отримали на 4,3 млн грн протягом 5-ти років.

Капітальні вкладення дали змогу встановити енергоефективне обладнання , покращити якість водопостачання і очистки стічних вод.

Під час зустрічі міському голові ставити питання, які стосувались благоустрою, ремонту доріг і догляду за дорогами, які не мають твердого покриття. «Дороги ремонтуються не тільки в центрі, а й в віддалених районах міста. У поточному році був проведений капітальний ремонт вулиць Коцюбинського і Короленка. Розробляється проект реконструкції вулиці Шевченка з облаштуванням тротуарів вздовж алеї», - зазначив міський голова Анатолій Лінник.

Протягом останніх років маємо змогу проводити облаштування тротуарів на центральних вулицях міста, а також в мікрорайонах. «Виконуючи ці роботи, ми прагнемо зробити їх, хоч і частково, але в усіх мікрорайонах», - зауважив Анатолій Лінник.

Також міський голова поінформував про розширення сітки дитячих садків, які були відкриті на базі шкіл № 14 і 16 та реконструкції приміщення школи № 8.  

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю виконавчого комітету Ніжинської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Реальне позбавлення волі контрактнику за спричинення тяжких тілесних ушкоджень співслужбовцю: спеціалізована прокуратура

Реальне позбавлення волі контрактнику за спричинення тяжких тілесних ушкоджень співслужбовцю: спеціалізована прокуратура 14:38

Завдяки непохитній позиції військової прокуратури Чернігівського гарнізону Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону військовослужбовцю контрактної служби судом призначено покарання, яке відповідає тяжкості вчиненого кримінального правопорушення.

Поліцейські викрили підозрюваного у серії шахрайств на загальну суму близько 300 тисяч гривень

Поліцейські викрили підозрюваного у серії шахрайств на загальну суму близько 300 тисяч гривень 14:12

Поліція викрила 23-річного «гастролера» із Сум, що діяв за злочинною схемою «ваш родич у біді». Лише з початку січня цього року підозрюваний ошукав шістьох чернігівців, заволодівши коштами в сумі 187 тисяч гривень, 1400 євро та 1600 доларів США.

Упродовж минулої доби вогнеборці Чернігівщини ліквідували 20 пожеж, у вогні 1 особа загинула

Упродовж минулої доби вогнеборці Чернігівщини ліквідували 20 пожеж, у вогні 1 особа загинула 14:07

Упродовж минулої доби на території Чернігівської області вогнеборці ліквідували 20 пожеж, з яких 17 в житловому секторі громадян, 2 на транспорті та 1 інша.

У 2020 році промислові рибалки Чернігівщини виловили понад 55 тонн водних біоресурсів

У 2020 році промислові рибалки Чернігівщини виловили понад 55 тонн водних біоресурсів 11:58

Суб’єктами промислового рибальства у річках Дніпро та Десна з озерами в межах Чернігівської області станом на 31 грудня 2020 року добуто 55,25 тонн водних біоресурсів, що становить понад 58% від прогнозованого вилову.

Кабмін опублікував постанову про регулювання тарифів

Кабмін опублікував постанову про регулювання тарифів 11:30

Кабінет міністрів України оприлюднив постанову №25 від 18 січня 2021 року, яким вводиться гранична ціна газу для побутових споживачів і встановлюється на рівні 6,99 гривень за кубометр в лютому-березні 2021 року.