Переваги звітності в електронному вигляді оцінили платники Чернігівщини
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що електронними сервісами податкової служби користуються 90 відсотків платників Чернігівщини.
Особливої актуальності така форма взаємодії набула у період карантинних обмежень.
Цього року кількість платників Чернігівщини – користувачів Електронного кабінету - постійно зростає. На даний час 80 відсотків платників регіону звітують в електронному вигляді. Серед юридичних осіб – це 90 відсотків, серед фізичних осіб - підприємців даним сервісом податкової користуються 68 відсотків.
В управлінні податкових сервісів зазначають, що на сьогоднішній день у Головному управлінні ДПС у Чернігівській області зареєстровано 59 716 платників податків, з яких: 22 781 це юридичні особи та 36 935 фізичні особи - підприємці.
Тільки за останні сім місяців поточного року Головним управлінням було зареєстровано та взято на облік 3 787 платників (482 - юридичні особи та 3 305 - фізичні особи – підприємці).
Останні новини Чернігівщини
«3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів 11:34
Уряд ухвалив низку рішень, що забезпечать додаткову підтримку жителів прифронтових територій та започаткують системне державне фінансування пасажирських залізничних перевезень.
Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок 10:56
25 листопада відбувся перший онлайн-тренінг «Лідерство і соціальна відповідальність у бізнесі. Мистецтво партнерств» у межах програми «Підтримка розширення економічних прав жінок в Україні».
Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні 10:49
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору підприємства у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в умовах воєнного стану та у видачі завідомо неправдивих офіційних документів службовою особою (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).
«Спас Чернігівський: Собор як місце єднання»: у Софії Київській презентували спецвипуск журналу про чернігівську пам’ятку 10:13
Вчора у Національному заповіднику «Софія Київська» провели презентацію спецвипуску журналу «Антиквар», присвяченого чернігівському Спасо-Преображенському собору.
Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів 09:35
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції ВП №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції викрили 53-річного водія автомобіля ВАЗ, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.