Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 листопада, 19:35:24

Створено Координаційну раду ветеранів антитерористичної операції, операції об’єднаних сил при Чернігівській ОДА

29.08.2020   09:30Агенцiя

27 серпня відбулось установче засідання Координаційної ради ветеранів антитерористичної операції, операції об’єднаних сил при Чернігівській ОДА.

Участь в обговоренні взяли директор Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи Сергій Болдирев, представники громадських організацій, ветерани АТО/ООС.

Заступник голови облдержадміністрації Андрій Подорван, вітаючи присутніх, наголосив на важливості створення Координаційної ради ветеранів АТО/ООС і забезпеченні системної роботи цього дорадчого органу.

– Координаційна рада — це майданчик для спілкування і комунікації ветеранів АТО/ООС області, перш за все — між собою, а також для підвищення координації і співпраці з органами державної влади щодо реалізації державної політики у сфері соціального захисту ветеранів війни та учасників АТО/ООС, впливу на ці процеси та висловлювання своєї консультативно-дорадчої думки ветеранською спільнотою, – сказав Андрій Подорван.

Під час засідання присутні розглянули пропозиції щодо складу Координаційної ради та підняли проблемні питання щодо захисту соціальних, медичних, земельних, житлових прав та гарантій учасників бойових дій.

Головою обласної Координаційної ради одноголосно обрали Володимира Мироненка, члена громадської організації "Спілка ветеранів АТО «Добробат «Чернігів». Його заступником став Іван Ващенко, який є секретарем ГО «Корюківська спілка воїнів-учасників АТО», а також обрали секретаря ради – Костянтина Давиденка, представника ГО «Ветеранське братство».

Учасники засідання розглянули Положення про Координаційну раду ветеранів АТО/ООС при Чернігівській ОДА та внесли свої пропозиції та доповнення.

Зазначимо, Координаційна рада має на меті налагодити ефективну взаємодію органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з громадськістю, врахувати громадську думку під час реалізації державної політики у сфері підтримки ветеранів війни та членів їхніх сімей у Чернігівській області. Акцент у даній співпраці на ветеранських організаціях саме з районів та міст області.

Андрій Подорван підкреслив, що обласна державна адміністрація відкрита до співпраці зі всіма ветеранськими організаціями для максимального розв'язання проблем ветеранів та їх сімей.

Питання створення об’єднання організацій ветеранів війни та силових структур обласного рівня обговорювалось під час зустрічі голів ветеранських організацій війни та силових структур 7 серпня цього року.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Чернігів: дистанційне навчання учнів 5-11 класів шкіл продовжено до 11 грудня включно

Чернігів: дистанційне навчання учнів 5-11 класів шкіл продовжено до 11 грудня включно 18:44

Таке рішення ухвалено у зв'язку із збільшенням кількості хворих на коронавірус в місті.

Чернігівський окружний адміністративний повідомляє про встановлення особливого режиму роботи для суддів та працівників апарату суду

Чернігівський окружний адміністративний повідомляє про встановлення особливого режиму роботи для суддів та працівників апарату суду 18:21

Відповідно до постанов територіальних виборчих комісій про призначення (оголошення) повторних виборів депутатів сільських рад та виборів міського голови (далі – повторних виборів) на неділю, 17 січня 2021 року, призначено повторні вибори.

Виявлено 221 новий випадок COVID-19

Виявлено 221 новий випадок COVID-19 16:43

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 30 листопада в області зафіксовано 221 новий випадок COVID-19.

Викрито факт ухилення від сплати ПДВ та нанесення збитків державі на 22 млн гривень

Викрито факт ухилення від сплати ПДВ та нанесення збитків державі на 22 млн гривень 15:10

За даними матеріалами зареєстровано кримінальне провадження за ознаками злочинів, передбачених статтею 212 КК України. Наразі тривають слідчі дії.

Упродовж минулого тижня надзвичайники 52 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники 52 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 12:56

Упродовж минулого тижня з 23 по 30 листопада щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 192 чоловіка особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.