Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 27 лютого, 12:14:07

Створено Координаційну раду ветеранів антитерористичної операції, операції об’єднаних сил при Чернігівській ОДА

29.08.2020   09:30Агенцiя

27 серпня відбулось установче засідання Координаційної ради ветеранів антитерористичної операції, операції об’єднаних сил при Чернігівській ОДА.

Участь в обговоренні взяли директор Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи Сергій Болдирев, представники громадських організацій, ветерани АТО/ООС.

Заступник голови облдержадміністрації Андрій Подорван, вітаючи присутніх, наголосив на важливості створення Координаційної ради ветеранів АТО/ООС і забезпеченні системної роботи цього дорадчого органу.

– Координаційна рада — це майданчик для спілкування і комунікації ветеранів АТО/ООС області, перш за все — між собою, а також для підвищення координації і співпраці з органами державної влади щодо реалізації державної політики у сфері соціального захисту ветеранів війни та учасників АТО/ООС, впливу на ці процеси та висловлювання своєї консультативно-дорадчої думки ветеранською спільнотою, – сказав Андрій Подорван.

Під час засідання присутні розглянули пропозиції щодо складу Координаційної ради та підняли проблемні питання щодо захисту соціальних, медичних, земельних, житлових прав та гарантій учасників бойових дій.

Головою обласної Координаційної ради одноголосно обрали Володимира Мироненка, члена громадської організації "Спілка ветеранів АТО «Добробат «Чернігів». Його заступником став Іван Ващенко, який є секретарем ГО «Корюківська спілка воїнів-учасників АТО», а також обрали секретаря ради – Костянтина Давиденка, представника ГО «Ветеранське братство».

Учасники засідання розглянули Положення про Координаційну раду ветеранів АТО/ООС при Чернігівській ОДА та внесли свої пропозиції та доповнення.

Зазначимо, Координаційна рада має на меті налагодити ефективну взаємодію органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з громадськістю, врахувати громадську думку під час реалізації державної політики у сфері підтримки ветеранів війни та членів їхніх сімей у Чернігівській області. Акцент у даній співпраці на ветеранських організаціях саме з районів та міст області.

Андрій Подорван підкреслив, що обласна державна адміністрація відкрита до співпраці зі всіма ветеранськими організаціями для максимального розв'язання проблем ветеранів та їх сімей.

Питання створення об’єднання організацій ветеранів війни та силових структур обласного рівня обговорювалось під час зустрічі голів ветеранських організацій війни та силових структур 7 серпня цього року.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Деклараційна кампанія - 2021: кому декларацію подавати не потрібно

Деклараційна кампанія - 2021: кому декларацію подавати не потрібно 11:52

Згідно з п. 179.4 ст. 179 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платники податку звільняються від обов’язку подання податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – Декларація) в таких випадках:

Вшановуючи ювілей Лесі Українки

Вшановуючи ювілей Лесі Українки 11:35

25 лютого в день народження видатної української письменниці, на сцені Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка відбувся показ вистави «Саронська квітка, або Інша сторона гріха» за творами Лесі Українки, присвячений відзначенню 150-ї річниці від дня народження відомої далеко за межами України поетеси і культурної діячки.

"Борімося – поборемо, нам Бог помагає!" 11:06

Ще одна сумна дата додалась до календаря трагічних подій України. З 2020 року, 26 лютого в нашій державі відзначають День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

Про підсумки діяльності представників операції UNIFIER ЗС Канади та Литовської тренувальної місії НАТО

Про підсумки діяльності представників операції UNIFIER ЗС Канади та Литовської тренувальної місії НАТО 10:55

Підсумки діяльності представників операції UNIFIER ЗС Канади та Литовської тренувальної місії НАТО підбили в 169-му Навчальному центрі імені князя Ярослава Мудрого.

Відбулося чергове пленарне засідання 7 сесії Ніжинської міської ради

Відбулося чергове пленарне засідання 7 сесії Ніжинської міської ради 10:41

26 лютого відбулося чергове пленарне засідання 7 сесії Ніжинської міської ради. У засідання взяли участь 32 депутата міської ради, заступники міського голови, керівники управлінь та відділів.