Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 14 березня, 09:14:14

Серед обстежених – 1430 хворих з діагнозом "пневмонія"

28.08.2020   12:25Агенцiя

Станом на 27.08.2020 року вірусологічною лабораторією ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» проведено 21070 обстеження біологічного матеріалу методом ПЛР на COVID-19.

Серед обстежених – 1430 хворих з діагнозом «пневмонія».

Всього у 1649 осіб виявлено COVID-19. Одужало 900 осіб.
 
За 26.08.2020 року досліджено 255 зразків біологічного матеріалу методом ПЛР на COVID-19. Отримано 55 позитивних результати (Бобровицький, Борзнянський, Ічнянський, Козелецький, Талалаївський, Чернігівський, Сновський райони та мм. Ніжин та Чернігів).

Ситуація знаходиться на контролі ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України».

ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України»

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57

Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.

12 березня: цей день в Україні і світі

12 березня: цей день в Україні і світі 08:54

День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression

«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08

Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.

Освіта, здоров’я та потреби ВПО ­– В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини