Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 листопада, 19:55:13

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету

28.08.2020   10:30Агенцiя

27 серпня відбулось чергове засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

На порядок денний винесено 10 проектів рішень, а саме: Про надання дозволу на будівництво гаража в автогаражному кооперативі м. Ніжина; Про визначення тимчасових місць для розміщення друкованих матеріалів передвиборчої агітації, їх обладнання та затвердження переліку таких місць на території Ніжинської міської об'єднаної територіальної громади; Про затвердження списків учнів закладів загальної середньої освіти на харчування за кошти бюджету Ніжинської міської ОТГ у 2020-2021 н.р.; Про відзначення Почесними грамотами виконавчого комітету Ніжинської міської ради з нагоди ювілеїв, Про приватизацію нежитлової будівлі, що розташована за адресою м. Ніжин, вулиця Успенська, будинок 8, шляхом викупу; Про надання дозволу на зарахування дітей на цілодобове перебування до закладів, які здійснюють інституційний догляд і виховання; Про розгляд матеріалів комісії з питань захисту прав дитини; Про фінансування заходу з нагоди відзначення Дня підприємця; Про надання фінансової допомоги на безповоротній основі для розвитку туристичної інфраструктури на території Ніжинської міської об’єднаної територіальної громади.

Також члени виконавчого комітету підтримали рішення «Про встановлення тарифів на платні медичні послуги з консультативних прийомів лікарів-спеціалістів за зверненнями громадян, що надаються без направлення лікаря, зокрема із застосуванням телемедицини, комунальному некомерційному підприємству «Ніжинська центральна міська лікарня імені Миколи Галицького»». Метою прийняття даного рішення є забезпечення реалізації права людини на доступність медичної допомоги. Враховуючи те, що за договором з Національною службою здоров’я України про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій пацієнт набуває прав на отримання медичних послуг за направленням лікаря, який надає первинну медичну допомогу, або лікуючого лікаря в порядку, встановленому Міністерством охорони здоров’я. Тож виникла необхідність затвердження платної медичної послуги на консультативні прийоми за зверненнями громадян без направлення лікаря. Тарифи на платні медичні послуги з консультативних прийомів лікарів-спеціалістів за зверненнями громадян, що надаються без направлення лікаря, економічно обґрунтовані та затверджується, виходячи з фактичних витрат на проведення послуг.

У «Різному розглянули листи клопотання щодо оголошення Подяки голови Чернігівської обласної державної адміністрації та нагородження Почесними грамотами Чернігівської обласної державної адміністрації.
Всі рішення прийнято.   

Останні новини Чернігівщини

Чернігів: дистанційне навчання учнів 5-11 класів шкіл продовжено до 11 грудня включно

Чернігів: дистанційне навчання учнів 5-11 класів шкіл продовжено до 11 грудня включно 18:44

Таке рішення ухвалено у зв'язку із збільшенням кількості хворих на коронавірус в місті.

Чернігівський окружний адміністративний повідомляє про встановлення особливого режиму роботи для суддів та працівників апарату суду

Чернігівський окружний адміністративний повідомляє про встановлення особливого режиму роботи для суддів та працівників апарату суду 18:21

Відповідно до постанов територіальних виборчих комісій про призначення (оголошення) повторних виборів депутатів сільських рад та виборів міського голови (далі – повторних виборів) на неділю, 17 січня 2021 року, призначено повторні вибори.

Виявлено 221 новий випадок COVID-19

Виявлено 221 новий випадок COVID-19 16:43

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 30 листопада в області зафіксовано 221 новий випадок COVID-19.

Викрито факт ухилення від сплати ПДВ та нанесення збитків державі на 22 млн гривень

Викрито факт ухилення від сплати ПДВ та нанесення збитків державі на 22 млн гривень 15:10

За даними матеріалами зареєстровано кримінальне провадження за ознаками злочинів, передбачених статтею 212 КК України. Наразі тривають слідчі дії.

Упродовж минулого тижня надзвичайники 52 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники 52 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 12:56

Упродовж минулого тижня з 23 по 30 листопада щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 192 чоловіка особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.