У Бахмацькому районі трагічно загинув тракторист
В ТОВ «Гетьманське» Бахмацького району механізатор - тракторист, 1972 року народження, при розчищенні сільськогосподарських угідь від кущів, з нез’ясованих причин, випав із кабіни трактора ДТ-75 під час його руху та попав під трактор, який протягнув його близько 5 метрів.
При цьому трактор заднім ходом проїхав ще біля 70 метрів. Людина померла від травм в автомобілі швидкої допомоги по дорозі до лікарні…
Зараз у працівників сільських господарств напружені дні. Йде збирання врожаю, підготовка і оранка землі під врожай наступного року.
В цей час особливо важливо дотримуватися правил охорони праці, керівникам підприємств та відповідальним за стан охорони праці своєчасно і якісно проводити інструктажі з працівниками, які працюють з механізмами, що рухаються і обертаються.
Виконання цих простих правил збереже здоров’я і життя людям. Бережіть себе і оточуючих.
Фонд соціального страхування України в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 12:20
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.
На Чернігівщині викрито лікарку ВЛК, яка за грошову винагороду встановлювала фіктивні діагнози для ухилення від мобілізації 12:19
У межах програми з викриття протиправних дій службових осіб військово-лікарської комісії «Зворотній бік ТЦК та ВЛК» за процесуального керівництва Деснянської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомлено про підозру члену військово-лікарської комісії одного з РТЦК та СП на Чернігівщині за ч. 1 ст. 368, ч. 1 ст. 366 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).
Які платформи ШІ можуть полегшити роботу редакцій: поради експерта 10:21
Claude, ChatGPT, Perplexity, NotebookLM, ElevenLabs та інші сервіси штучного інтелекту можуть суттєво полегшити роботу медійників під час створення контенту.
«Точка опори» та «Досвід має значення»: стартували нові програми підтримки бізнесу та ринку праці 10:09
У фокусі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу», що відбулася наприкінці минулого тижня, – дві нові урядові програми «Точка опори» та «Досвід має значення».
Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16
З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.