На Срібнянщині затримано рецидивіста, який за шість місяців перебування на волі скоїв декілька майнових злочинів
Процесуальними керівниками Срібнянського відділу Прилуцької місцевої прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт у кримінальному провадженні за частиною 3 статті 185 КК України (крадіжка, поєднана з проникненням до сховища, вчинена повторно), відносно жителя Срібнянського району, який за гратами провів більшу половину життя.
Так, мешканець смт. Срібне звільнившись з місць позбавлення волі на початку поточного року, за шість місяців встигнув вчинити декілька злочинів проти власності громадян, якими заподіяно збитків потерпілим на загальну суму близько 9 тисяч гривень.
За принципової позиції прокурора у кримінальному провадженні, з метою припинення злочинних посягань, до вказаного громадянина застосовано запобіжний захід у виді тримання під вартою на строк шістдесят днів та затримано.
На даний час справа перебуває на розгляді у Прилуцькому міськрайонному суді Чернігівської області, і у разі доведення вини обвинуваченого йому загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк до шести років.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.
СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37
Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України
На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33
Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька
Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12
Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.
Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30
За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.