Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 2 жовтня, 01:27:11

Більше тисячі жителів громади взяли участь в опитуванні в рамках Програма DOBRE

27.08.2020   11:54Агенцiя

У рамках роботи над завданням Програми DOBRE з 14 по 25 серпня проводилося опитування жителів громади щодо їх бачення ситуації в Корюківській ОТГ та подальшого розвитку громади.

Опитуванням охоплені всі 11 старостинських округів та місто Корюківка, 27 населених пунктів громади з 48. Анкети заповнили 1026 респондентів (в т.ч. близько 300 анкет заповнено в паперовому вигляді).

До опитування населення були залучені представники робочої групи, виконуючі обов’язки старост, молодіжний центр, центр надання соціальних послуг, депутати міської ради та громадські активісти.

26 серпня робоча група проаналізувала результати опитування та визначила пріоритети розвитку громади з врахуванням думок громадян, висловлених в анкетуванні.

Корюківська міська рада

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 167 нових випадків COVID-19

Виявлено 167 нових випадків COVID-19 16:24

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 1 жовтня в області зафіксовано 167 нових випадків COVID-19.

Впродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 4 пожежі

Впродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 4 пожежі 14:19

Протягом минулої доби на території Чернігівської області виникло 4 пожежі, з яких 2 у житловому секторі громадян, 1 в природних екологічних системах, 1 на об'єкті.

Анатолій Гунько:

Анатолій Гунько: "Якісна освіта – це перепустка в життя для підростаючого покоління" 14:11

Освіта – одне з найболючіших питань нашого сьогодення. Але якщо поставити собі за мету, то можна вирішити навіть найбільш складні проблеми, впевнений кандидат в народні депутати України по виборчому округу №208, правозахисник та засновник громадської організації "Правозахист плюс" Анатолій Гунько.

Родина з 3-х осіб потрапила в лікарню після вживання відварених та підсмажених грибів зеленушок

Родина з 3-х осіб потрапила в лікарню після вживання відварених та підсмажених грибів зеленушок 12:56

ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони України» повідомляє про випадок отруєння дикорослими грибами в м. Городня.

Все, що треба знати про нові правила голосування. ВІДЕО 12:49

25 жовтня в Україні – місцеві вибори! Вони відбуваються кожні п'ять років, а інколи – частіше. Проте цього разу вибори проводитимуть за новими правилами, які дуже відрізняються від звичних.