Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 19 квітня, 11:38:56

Більше тисячі жителів громади взяли участь в опитуванні в рамках Програма DOBRE

27.08.2020   11:54Агенцiя

У рамках роботи над завданням Програми DOBRE з 14 по 25 серпня проводилося опитування жителів громади щодо їх бачення ситуації в Корюківській ОТГ та подальшого розвитку громади.

Опитуванням охоплені всі 11 старостинських округів та місто Корюківка, 27 населених пунктів громади з 48. Анкети заповнили 1026 респондентів (в т.ч. близько 300 анкет заповнено в паперовому вигляді).

До опитування населення були залучені представники робочої групи, виконуючі обов’язки старост, молодіжний центр, центр надання соціальних послуг, депутати міської ради та громадські активісти.

26 серпня робоча група проаналізувала результати опитування та визначила пріоритети розвитку громади з врахуванням думок громадян, висловлених в анкетуванні.

Корюківська міська рада

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:44

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 18 квітня по 8:00 19 квітня 2021 року.

З 19 квітня починається оформлення виплат ФОПам, чий бізнес постраждав через обмеження карантину

З 19 квітня починається оформлення виплат ФОПам, чий бізнес постраждав через обмеження карантину 08:16

Компенсацію у розмірі 8 тисяч гривень зможуть отримати підприємці та наймані працівники з регіонів "червоної" зони. При цьому їх вид діяльності має відповідати переліку КВЕД, який затвердив Кабмін.

За наполягання прокуратури громада у Прилуцькому районі оформила право власності на гідротехнічні споруди

За наполягання прокуратури громада у Прилуцькому районі оформила право власності на гідротехнічні споруди 08:03

За активної участі органів прокуратури Чернігівщини виконано рішення Чернігівського окружного адміністративного суду за позовом Прилуцької місцевої прокуратури про визнання протиправною бездіяльність Линовицької селищної ради щодо набуття права власності на греблю, розташовану на місцевому ставку.

Поліцейські затримали групу осіб, що обікрали пенсіонерку та намагалися відкупитися від правоохоронців

Поліцейські затримали групу осіб, що обікрали пенсіонерку та намагалися відкупитися від правоохоронців 07:54

У місті Бахмач поліцейські виявили та затримали групу осіб, які під виглядом працівників комунальної служби проникли до житла місцевої пенсіонерки та викрали заощадження. Під час складання матеріалів один зі спільників спробував за хабар уникнути відповідальності.