Засуджено жінку, яка неодноразово вчиняла крадіжки продуктів з магазину
Вироком Новозаводського районного суду м. Чернігова від 21.08.2020 засуджено мешканку м.Чернігова та призначено покарання у виді 2 років позбавлення волі із встановленням іспитового строку в 1 рік.
Прокурором Чернігівської місцевої прокуратури в судовому засіданні доведено, що жінка, 1970 року народження, упродовж березня 2020 року неодноразово вчиняла крадіжки продуктів харчування з одного з магазинів відомої торгівельної мережі.
Враховуючи характеристики особи жінки та наявність на її утриманні малолітніх дітей, судом призначено покарання, не пов’язане з позбавленням волі.
За інформацією Чернігівської місцевої прокуратури
Останні новини Чернігівщини
Як допомогти звільненим з полону та їхнім родинам адаптуватися без стресу та повторних травм говорили на тематичному семінарі-тренінгу 09:57
Людина, яка певний час перебувала в ворожому полоні, потребує як фізичної, так і психологічної реабілітації. Як допомогти їй адаптуватися, відновити психічне здоров’я та повернутися до цивільного життя – ключова тема сьогоднішнього семінару-тренінгу, що відбувся в обласному художньому музеї імені Григорія Галагана.
Кризова підтримка від ЮНІСЕФ для Чернігівщини 09:51
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із Головою Представництва ЮНІСЕФ в Україні Муніром Мамедзаде підписали Меморандум. Документ закріплює наміри партнерів підтримати соціально вразливі категорії населення у разі можливого настання надзвичайної ситуації в регіоні.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:48
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
2 лютого: цей день в Україні і світі 08:47
День 1440 Російська агресія - Day 1440 Russian aggression
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.