У Сновську поліція затримала вантажівку з лісом без відповідних документів
Під час перевірки документів на вантаж у наряду сектору реагування патрульної поліції виникли питання до водія - чому ліс мав розвантажуватися у сусідньому райцентрі, а натомість приїхав у Сновськ. Чоловік не зміг надати пояснень, триває перевірка.
26 серпня в ході патрулювання наряд сектору реагування патрульної поліції Сновського відділення поліції зупинив вантажівку «ЗІЛ-131», яка перевозила 8,7 кубометрів деревини сосни без відповідних документів.
На місце прибула слідчо-оперативна група Сновського відділення поліції. Під час оформлення матеріалів, власник лісу – фізична особа-підприємець надав документи на ліс, згідно з якими встановлено, що лісопродукція була відвантажена учора з Корюківського лісового господарства і маала б розвантажуватися у Корюківці.
Також в ході подальшого документування події поліцейські перевірили бірки, які не співпадають з наявною деревиною. Подія зареєстрована в журналі Єдиного обліку, тривають слідчі дії.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38
21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.
ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16
21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.
Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32
У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.
У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45
Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).
Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17
Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.