Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 листопада, 20:03:52

Аудитори виявили порушень на суму 1,1 млн грн у Відділі освіти, сім’ї, молоді та спорту Чернігівської РДА

22.08.2020   11:45Агенцiя

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Чернігівської районної державної адміністрації за період з 01.07.2017 по 31.05.2020 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 1,1 млн грн.

Бе належного обґрунтування та документального підтвердження збільшення ціни за природний газ Відділом освіти укладено 6 додаткових угод з постачальником ТОВ «АС», що призвело до оплати за завищеними цінами природного газу на загальну суму 417 тис. грн.

Слід зазначити, що Чернігівською місцевою прокуратурою подано позов в інтересах держави в особі Відділу освіти та Північного офісу Держаудитслужби до ТОВ «АС» про визнання недійсними додаткових угод до договору на постачання природного газу та стягнення надмірно сплачених коштів.

Кошти, утримані із заробітної плати працівників та відшкодування лікарняних після завершення попереднього бюджетного періоду, не перераховувалися в дохід місцевого бюджету, внаслідок чого місцевим бюджетом недоотримано коштів на загальну суму 151 тис. грн.

Відділом освіти кошти освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам в сумі 103 тис. грн. використано на здійснення додаткової оплати праці, не пов’язаної з педагогічною роботою, без виділення на їх виплати додаткових асигнувань з місцевого бюджету.

Крім того, встановлено проведення зайвої оплати внаслідок завищення вартості та обсягів виконаних робіт з поточного та капітального ремонту на загальну суму 103 тис. грн.

Внаслідок недотримання нормативних документів, що визначають норми харчування у закладах освіти, Відділом освіти зайво використано коштів на загальну суму 30 тис. гривень. Зокрема, здійснювалося завищення норм, а також придбання та списання продуктів харчування (томати консервовані, копченої ковбаси, соус томатний), які не передбачені нормами.

За недотримання законодавства з фінансових питань на 2 посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення.
Ініційовано застосування заходів впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та призупинення бюджетних асигнувань.

Матеріали передані до Слідчого управління Національної поліції в Чернігівській області.

Завдяки належному реагуванню на вимоги аудиторів в ході ревізії відшкодовано порушень на суму 386 тис. гривень. Об’єкту контролю направлено письмові вимоги щодо усунення виявлених порушень законодавства.

Останні новини Чернігівщини

Чернігів: дистанційне навчання учнів 5-11 класів шкіл продовжено до 11 грудня включно

Чернігів: дистанційне навчання учнів 5-11 класів шкіл продовжено до 11 грудня включно 18:44

Таке рішення ухвалено у зв'язку із збільшенням кількості хворих на коронавірус в місті.

Чернігівський окружний адміністративний повідомляє про встановлення особливого режиму роботи для суддів та працівників апарату суду

Чернігівський окружний адміністративний повідомляє про встановлення особливого режиму роботи для суддів та працівників апарату суду 18:21

Відповідно до постанов територіальних виборчих комісій про призначення (оголошення) повторних виборів депутатів сільських рад та виборів міського голови (далі – повторних виборів) на неділю, 17 січня 2021 року, призначено повторні вибори.

Виявлено 221 новий випадок COVID-19

Виявлено 221 новий випадок COVID-19 16:43

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 30 листопада в області зафіксовано 221 новий випадок COVID-19.

Викрито факт ухилення від сплати ПДВ та нанесення збитків державі на 22 млн гривень

Викрито факт ухилення від сплати ПДВ та нанесення збитків державі на 22 млн гривень 15:10

За даними матеріалами зареєстровано кримінальне провадження за ознаками злочинів, передбачених статтею 212 КК України. Наразі тривають слідчі дії.

Упродовж минулого тижня надзвичайники 52 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники 52 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 12:56

Упродовж минулого тижня з 23 по 30 листопада щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 192 чоловіка особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.