Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 листопада, 01:58:45

Розпочав роботу IV Чернігівській літній табір "Молодість. Активність. Профспілка"

21.08.2020   09:20Агенцiя

20 серпня в Чернігівській навчально-методичний центр профспілок з'їхалися молоді профспілкові лідери з усіх куточків України. Приводом зустрічі профспілковців став четвертий літній табір "Молодість активність профспілка".

З вітальним словом до учасників заходу звернувся голова Федерації профспілкових організацій Чернігівської області Ігор Москаленко. За його словами вже стало доброю традицією проводити профспілкові заходи, в тому числі літні профспілкові табори у м. Чернігові. Очільник Федерації наголосив на важливості таких заходів оскільки вони сприяють якісній підготовці молодих профспілкових лідерів, які в подальшому будуть впроваджувати нові сучасні ідеї у профспілковій молодіжній роботі на всіх рівнях.

Окремо варто зазначити, що цього року практика проведення Чернігівських профспілкових літніх таборів була відзначена на рівні обласної влади. Так практика проведення Чернігівського літнього табору «Молодість. Активність. Профспілка», була визнана кращою у номінації "Освіта та просвітницька діяльність з прав людини, захист прав людини, просування рівності та недискримінації в українському суспільстві" у конкурсі кращих практик молодіжної роботи Чернігівської області. Це свідчить про визнання заходу та цікавість і оригінальність його концепції. Адже табір передбачає вдале поєднання профспілкового навчання та відпочинку на свіжому повітрі.

Федерація профспілкових організацій Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 628 нових випадки COVID-19

Виявлено 628 нових випадки COVID-19 17:12

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 27 листопада в області зафіксовано 628 нових випадків COVID-19.

Остання судова установа міста Чернігова перейшла під захист судових вартових

Остання судова установа міста Чернігова перейшла під захист судових вартових 14:04

Відсьогодні, 27 листопада, порядок та безпеку учасників судового процесу в Деснянському районному суді міста Чернігова, одному з найбільших судів Чернігівської області, забезпечуватимуть співробітники територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області.

Обласна школа керівника

Обласна школа керівника "Бібліотека у сучасному форматі: професійні ідеї, сучасні проєкти" 12:32

26 листопада відбулася обласна школа керівника "Бібліотека у сучасному форматі: професійні ідеї, сучасні проєкти" у форматі онлайн.

Ніжин: відбулося засідання виконавчого комітету. Нові скореговані тарифи для юридичних осіб

Ніжин: відбулося засідання виконавчого комітету. Нові скореговані тарифи для юридичних осіб 12:05

26 листопада відбулося чергове засідання виконавчого комітету під головуванням першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Федора Вовченка.

Онлайн-нарада стосовно стану реалізації проєктів програми

Онлайн-нарада стосовно стану реалізації проєктів програми "Велике будівництво" та проєктів, що фінансуються за кошти ДФРР 11:44

25 листопада перший заступник голови ОДА Віталій Загайний провів онлайн-нараду з представниками структурних підрозділів облдержадміністрації, міських рад міст обласного значення та об'єднаних територіальних громад області.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини