Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 9 березня, 13:19:24

Розпочав роботу IV Чернігівській літній табір "Молодість. Активність. Профспілка"

21.08.2020   09:20Агенцiя

20 серпня в Чернігівській навчально-методичний центр профспілок з'їхалися молоді профспілкові лідери з усіх куточків України. Приводом зустрічі профспілковців став четвертий літній табір "Молодість активність профспілка".

З вітальним словом до учасників заходу звернувся голова Федерації профспілкових організацій Чернігівської області Ігор Москаленко. За його словами вже стало доброю традицією проводити профспілкові заходи, в тому числі літні профспілкові табори у м. Чернігові. Очільник Федерації наголосив на важливості таких заходів оскільки вони сприяють якісній підготовці молодих профспілкових лідерів, які в подальшому будуть впроваджувати нові сучасні ідеї у профспілковій молодіжній роботі на всіх рівнях.

Окремо варто зазначити, що цього року практика проведення Чернігівських профспілкових літніх таборів була відзначена на рівні обласної влади. Так практика проведення Чернігівського літнього табору «Молодість. Активність. Профспілка», була визнана кращою у номінації "Освіта та просвітницька діяльність з прав людини, захист прав людини, просування рівності та недискримінації в українському суспільстві" у конкурсі кращих практик молодіжної роботи Чернігівської області. Це свідчить про визнання заходу та цікавість і оригінальність його концепції. Адже табір передбачає вдале поєднання профспілкового навчання та відпочинку на свіжому повітрі.

Федерація профспілкових організацій Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Чернігівців попереджають про вірогідність третьої хвилі COVID-19

Чернігівців попереджають про вірогідність третьої хвилі COVID-19 13:11

За останній тиждень до регіонів, які відносяться до червоної зони, приєдналася і Закарпатська область. Тобто наразі 4 області перебувають у цій зоні: Житломирська, Івано-Франківська, Черніветьська і Закарпатська області. 9 областей і м. Київ перебувають в оранжевій зоні. Чернігівська область за рівнем захворюваності та іншими індикаторними показниками перебуває зараз у жовтій зоні.

Креативне 8 Березня

Креативне 8 Березня 12:55

Колектив комунальної установи «Прилуцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» переважно жіночий. А жіночий колектив з настанням весни потребує тепла сонця в повітрі, у словах, у почуттях і вчинках.

“Для вас, кохані!”

“Для вас, кохані!” 12:40

Зовсім не випадково слова “весна” і “кохання” для багатьох звучать синонімами. “Ніхто не може лишитись байдужим до флюїдів весни та кохання, які, немов парфуми, розливаються у повітрі, щойно небесні тіла виходять на нові сезонні кола, сповіщаючи нас - весні бути, коханню бути!”.

Платники Чернігівщини у лютому додали до бюджетів більше 1 мільярда гривень

Платники Чернігівщини у лютому додали до бюджетів більше 1 мільярда гривень 12:33

Понад мільярд гривень сплатили платники Чернігівщини податків і зборів у лютому. Це на 95,4 млн грн перевищує рівень лютого минулого року.

Кордон за тиждень. Офіційно

Кордон за тиждень. Офіційно 12:22

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини