Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 7 лютого, 07:21:07

До шкіл та училищ Чернігова повертають медсестер

20.08.2020   14:57Агенцiя

20 серпня виконавчий комітет міської ради проголосував за таке рішення, і з 25 серпня вводиться 32 посади медичних сестер у штатних розписах середніх шкіл міста і 5 посад – у ПТУ.

Але, на відміну від минулих років, тепер утримання цих посад фінансуватимуть не з державного бюджету, а з бюджету міста. Місячний фонд заробітної плати цих медсестер складає 248 тис. грн., а розмір необхідних видатків тільки до кінця цього року (із розрахунку на одного працівника: розмір посадового окладу – 5,5 тис. грн, нарахування ЄСВ – 1,21 тис. грн) - 993 тисячі гривень, тобто майже мільйон. У цьому році їх вдасться профінансувати за рахунок наявної по управлінню освіти економії коштів, а з наступного року вони мають додатково закладатися в міському бюджеті.

Як відомо, з весни цього року у зв’язку з реформою на рівні держави ні медична, ні освітня субвенція з держбюджету більше не включають заробітних плат медичних сестер у школах. Шкільні медсестри, оскільки вони були штатними працівниками дитячих поліклінік, хоч і забезпечували надання медичних послуг у закладах освіти, більше не змогли працювати в знз. Разом з тим, у Чернігові міська влада, враховуючи думку громадськості, пообіцяла так чи інакше вирішити це питання до початку нового навчального року. Тепер це зроблено.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21

Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58

Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21

5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.

6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46

День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression