Виявлено 30 нових випадків COVID-19
За інформацією Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 годину 19 серпня в області виявлено 30 нових випадків COVID-19.
ПЛР-дослідження підтвердило інфекцію у чотирнадцяти жителів Бобровицького району, шести – Куликівського та двох - Талалаївського, і у п’яти ніжинців. По одному випадку зареєстровано у Чернігові, Корюківському та Ніжинському районах. З них на госпіталізації у медзакладах перебуває 7 пацієнтів, решта лікуються амбулаторно.
Зафіксований ще один летальний випадок. Від коронавірусної інфекції померла 54-річна жінка з Ніжина. Вона мала супутні патології, що ускладнили перебіг хвороби. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлої.
За минулу добу ще 17 хворих одужали від COVID-19: десять жителів Бобровицького району та семеро прилучан. Шестеро лікувались у закладах охорони здоров’я, решта на самоізоляції вдома.
Загалом на Чернігівщині 1280 випадків інфікування коронавірусом, з них:
- 754 пацієнти одужали;
- 398 — лікується амбулаторно;
- 102 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
- 20 летальних випадків (1 - Борзнянський район, 6 - Варвинський район, 1 - Носівський район; 7 - м. Чернігів, 3 – Прилуки, 1 – Прилуцький район, 1 –Ніжин,);
- 6 померлих осіб із супутнім діагнозом COVID-19 (1 - Бобровицький район, 1 - Борзнянський район, 4 - м. Чернігів).
-– Станом на 19 серпня в Чернігівській області маємо 500 активних випадків COVID-19. За минулу добу в обласному лабораторному центрі проведено 294 ПЛР-досліджень, - розповів заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван. І додав, - закликаємо жителів області більш відповідально ставитися до карантинних обмежень та дотримуватися соціальної дистанції, дезінфікувати руки, уникати скупчення людей та використовувати захисні маски у громадських місцях.

Останні новини Чернігівщини
У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14
Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.
У Чернігові поліція працює на місці атаки рф по житловому району 11:11
Сьогодні вночі ворог вкотре атакував мирне населення Чернігова. Окупанти поцілили по житловому району в центрі міста. Попередньо відомо, що від удару постраждали троє чернігівців.
Бюджети Чернігівщини отримали 2,5 мільярди гривень податків у листопаді 2025 року 11:08
Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:05
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.
8 грудня: цей день в Україні і світі 09:03
День 1383 Російська агресія - Day 1383 Russian aggression