Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 30 вересня, 00:50:37

У районах тривають комісійні перевірки закладів освіти напередодні нового навчального року

19.08.2020   08:31Агенцiя

Фахівці територіальних підрозділів Держпродспоживслужби продовжують обстежувати дитячі садки і школи на предмет їх готовності до нового навчального року.

Зокрема, у Менському районі наприкінці минулого тижня здійснено 15 комісійних перевірок загальноосвітніх навчальних закладів Менської міської ради. Під час обстежень відібрано проби води для мікробіологічних досліджень.

Також проведено 14 перевірок дошкільних закладів, в ході яких встановлено, що вони працюють у закритому режимі, необхідні рекомендації по дотриманню протиепідемічних вимог виконуються.

У Менській райдержадміністрації проведено нараду з директорами загальноосвітніх шкіл, де обговорено «Тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з коронавірусною хворобою (COVID-19)», затверджені Головним державним санітарним лікарем України.

Відповідне зібрання відбулося і в Бобровицькому районі за участю спеціалістів територіального управління Держпродспоживслужби. Крім Тимчасових рекомендацій, йшлося також про дотримання Державних санітарних правил і норм влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу в умовах карантинних обмежень.

Фахівці Держпродспоживслужби також обстежили 14 закладів дошкільної освіти міста Бобровиця, які відновили роботу 10 серпня. У результаті перевірок встановлено, що дитсадки забезпечені в достатній кількості антисептиками, дезінфікуючими засобами, рідким милом і паперовими рушниками. Здійснюється температурний скринінг працівникам і дітям з фіксацією у відповідний журнал. У закладах облаштовані інформаційні стенди, де містяться  матеріали щодо коронавірусної хвороби та її профілактики.

Останні новини Чернігівщини

Особливості проходження державної служби

Особливості проходження державної служби 17:36

обговорювали 29 вересня під час третього заняття за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації "Управління персоналом в органах державної виконавчої влади" в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації кадрів для начальників відділів (завідувачів секторів) управління персоналом структурних підрозділів обласної державної адміністрації, апарату районних державних адміністрацій, на яких покладено обов’язки щодо здійснення кадрової роботи.

Виявлено 100 нових випадків COVID-19

Виявлено 100 нових випадків COVID-19 16:14

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 29 вересня в області зафіксовано 100 нових випадків COVID-19.

Прилуки: військовій частині А4245 65 років

Прилуки: військовій частині А4245 65 років 14:56

25 вересня відбулися урочистості з нагоди відзначення 65-річчя з дня заснування військової частини А4245.

Довибори на нашому 208 окрузі з кожним днем стають все більш

Довибори на нашому 208 окрузі з кожним днем стають все більш "радикальними" 14:49

Вже зрозуміло, що чесно боротися за перемогу мої опоненти не те що не збиралися, а навіть і не думали.

Ніжин: відбулися засідання постійних депутатських комісій

Ніжин: відбулися засідання постійних депутатських комісій 14:44

Усі питання з порядку денного були детально вивчені та рекомендовані для розгляду на черговому пленарному засіданні Ніжинської міської ради.