Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 27 лютого, 12:14:28

Ініційовано оформлення права власності на приміщення закладів освіти

19.08.2020   07:53Агенцiя

Чернігівським окружним адміністративним судом відкрито провадження за заявленим позовом керівника Ніжинської місцевої прокуратури.

У позові прокуратура вимагає визнати протиправною бездіяльність Управління освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту однієї з селищних рад Чернігівщини та зобов’язати її вжити заходів до оформлення права власності на будівлі і споруди закладу освіти загальною площею 2241 кв. м., а також правовстановлюючих документів на земельну ділянку під ними площею 3,5 га орієнтовною вартістю понад 1,7 млн грн.
   
Як встановлено прокурором, відповідачем тривалий час не вживалися заходи щодо оформлення документів на будівлі навчального закладу та земельну ділянку, на якій вони розташовані.
   
Враховуючи, що використання таких об’єктів здійснюється із порушенням вимог чинного законодавства, а відсутність правовстановлюючих документів створює передумови для зловживань під час розпорядження ними, прокурором прийнято рішення про необхідність вжиття заходів представницького реагування.
   
Довідково: в поточному році на упередження зазначених порушень ювенальними прокурорами направлено до суду 7 позовів вказаної категорії. Під час розгляду судом 2 позовних заяв органів прокуратури відповідачем одразу зареєстровано право власності на приміщення двох закладів освіти.

Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Деклараційна кампанія - 2021: кому декларацію подавати не потрібно

Деклараційна кампанія - 2021: кому декларацію подавати не потрібно 11:52

Згідно з п. 179.4 ст. 179 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платники податку звільняються від обов’язку подання податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – Декларація) в таких випадках:

Вшановуючи ювілей Лесі Українки

Вшановуючи ювілей Лесі Українки 11:35

25 лютого в день народження видатної української письменниці, на сцені Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка відбувся показ вистави «Саронська квітка, або Інша сторона гріха» за творами Лесі Українки, присвячений відзначенню 150-ї річниці від дня народження відомої далеко за межами України поетеси і культурної діячки.

"Борімося – поборемо, нам Бог помагає!" 11:06

Ще одна сумна дата додалась до календаря трагічних подій України. З 2020 року, 26 лютого в нашій державі відзначають День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

Про підсумки діяльності представників операції UNIFIER ЗС Канади та Литовської тренувальної місії НАТО

Про підсумки діяльності представників операції UNIFIER ЗС Канади та Литовської тренувальної місії НАТО 10:55

Підсумки діяльності представників операції UNIFIER ЗС Канади та Литовської тренувальної місії НАТО підбили в 169-му Навчальному центрі імені князя Ярослава Мудрого.

Відбулося чергове пленарне засідання 7 сесії Ніжинської міської ради

Відбулося чергове пленарне засідання 7 сесії Ніжинської міської ради 10:41

26 лютого відбулося чергове пленарне засідання 7 сесії Ніжинської міської ради. У засідання взяли участь 32 депутата міської ради, заступники міського голови, керівники управлінь та відділів.