Більше 5 мільйонів гривень становлять збитки державі, завдані рубкою зелених насаджень у Менському районі
Фахівцями Державної екологічної інспекції у Чернігівській області під час здійснення заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог природоохоронного законодавства на території Волосківської сільської ради Менського району виявлено рубку дерев різних порід та категорій.
Зокрема, 178 пнів зрубаних дерев виявлено за межами населеного пункту, вздовж грунтової дороги Степанівка-Дягова (з лівої сторони) та 245 - навколо фруктового саду біля села Степанівка. Рубка закінчена, деревина частково залишена на місці, складена у трелі, а більшість – вивезена автотранспортом.
Встановлено, що рубка зелених насаджень відбулася без спеціального дозволу (лісорубного квитка), проте по ордеру виконавчого комітету Волосківської сільської ради, що є порушенням ст.10 Закону України «Про рослинний світ». На місце події викликано слідчо-оперативну групу Менського відділу поліції Головного управління національної поліції в Чернігівській області, якою внесено відомості до Єдиного державного реєстру досудових розслідувань.
Проведено розрахунки розмірів збитків, заподіяних внаслідокзнищення зелених насаджень, що становлять 5013636,44 гривень.
Відповідні матеріали по справі направлено правоохоронним органам для проведення слідчо-оперативних дій з метою надання правової оцінки здійснення вирубки дерев та встановлення причетних осіб у зв’язку з вчиненням дій, що мають ознаки злочину проти довкілля.
Останні новини Чернігівщини
Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним 11:04
Учора, у День Державного Прапора України, прикордонну Корюківську громаду відвідали міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб Віталій Безгін, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс та директор Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel в Україні Дірк Депре.
25 серпня: цей день в Україні і світі 08:23
День 1644 Російська агресія - Day 1635 Russian aggression
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.