Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 18 лютого, 03:08:38

На контрафактну продукцію орієнтовною вартістю 2 мільйони гривень накладено арешт

18.08.2020   07:48Агенцiя

Новозаводський районний суд міста Чернігова задовольнив підтримане прокуратурою області клопотання слідчого поліції та наклав арешт на контрафактну продукцію орієнтовною вартістю 2 мільйони гривень.

7 серпня 2020 року правоохоронцями у ході проведених санкціонованих обшуків вилучено майже 2 тонни спреду, упаковки з фірмовим найменуванням продукції різних торгових марок, які фігуранти провадження збиралися використати для пакування низькоякісної молоковмісної сировини, а також 100 пачок вже розфасованої продукції.
   
За даними слідства, троє мешканців Чернігівської області реалізовували вищевказаний продукт під виглядом масла іноземного виробництва. Зокрема, для організації такого «бізнесу» купували спред, фасували його в упаковки та клеїли на них етикетки з логотипами іноземної торгової марки. «Власну продукцію» тривалий час постачали до продуктових магазинів у різні регіони України.
   
Наразі вживаються заходи щодо встановлення інших осіб (володільців торгових марок), яким завдано збитки неправомірними діями фігурантів.
     
Досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 229 Кримінального кодексу України, триває.
   
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0: від усвідомлення – до дій

Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0: від усвідомлення – до дій 11:43

Проєкт “Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0” – це простір, створений для підтримки дівчат 14-16 років із різних куточків України у розвитку лідерських навичок, розуміння себе та світу навколо.

СБУ викрила на Чернігівщині підпалювача, який на замовлення рф знищив військове авто та намагався втекти за кордон

СБУ викрила на Чернігівщині підпалювача, який на замовлення рф знищив військове авто та намагався втекти за кордон 11:33

Контррозвідка Служба безпеки викрила на Чернігівщині зловмисника, який за вказівкою куратора з рф знищив військовий автомобіль, що використовувався для забезпечення підрозділів Сил оборони України та намагався втекти з країни.

У січні 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 946 мільйонів гривень податків та зборів 11:30

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень 2026 року надійшло 946 млн грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 111 млн грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

Можливості для розвитку: що пропонує громадам Чернігівщини «U-LEAD з Європою» у 2026 році 10:20

Команда Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Чернігівській області представила головам громад регіону результати роботи за 2025 рік та окреслила нові можливості співпраці у 2026 році. Під час зустрічі йшлося про навчальні програми, консультаційну підтримку та нові ініціативи для розвитку громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:35

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.